Читаєте зараз
Стало відомо, що Сенцов написав у заповіті

Стало відомо, що Сенцов написав у заповіті

Сергій Сурепін

Український режисер та політв’язень Олег Сенцов передав соратниці з Криму роботу над своїми незакінченими фільмами і сценаріями. Про це повідомило видання «Крим.Реалії» з посиланням на двоюрідну сестру режисера Наталю Каплан.

«Він склав заповіт на ім’я своєї подруги, соратниці. Вона з Криму. Ім’я я називати не буду. Просить, щоб в разі його смерті, вона розпоряджалася сценаріями, як вважає за потрібне сама або, якщо вона відмовиться, щоб передала це тому, хто зможе з цим впоратися. Фінансова сторона питання – гонорари і так далі – дітям природно», – розповіла Каплан.

Нагадаємо, Сенцов оголосив безстрокове голодування.Своїми діями Сенцов вимагає відпустити всіх українців, утримуваних у Росії та анексованому Криму. Зараз у РФ та Криму утримують 64 українських політв’язні.

Чому Сенцов у в’язниці?

Українського режисера Олега Сенцова затримали в Криму 10 травня 2014 року. Разом із цим затримали активіста Олександра Кольченка. Їх звинуватили в підготовці терактів, засудивши Кольченка до 10, а Сенцова – до 20 років позбавлення волі. Разом із ними також затримали Геннадія Афанасьєва та Олексія Чирнія. Афанасьєва у 2016-му році обміняють, Чирній залишиться в колонії в Магадані. Зараз Сенцова утримують у колонії «Білий ведмідь» у місті Лабитнангі.

 

Читайте також:

Місяць голодування Сенцова: Хронологія протесту

Петиція щодо Сенцова на сайті Білого дому набрала потрібні 100 тисяч голосів

Половина росіян не знає про голодування Сенцова

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій

Нагору