'
Читаєте зараз
Стало відомо, що Сенцов написав у заповіті

Стало відомо, що Сенцов написав у заповіті

Сергій Сурепін

Український режисер та політв’язень Олег Сенцов передав соратниці з Криму роботу над своїми незакінченими фільмами і сценаріями. Про це повідомило видання «Крим.Реалії» з посиланням на двоюрідну сестру режисера Наталю Каплан.

«Він склав заповіт на ім’я своєї подруги, соратниці. Вона з Криму. Ім’я я називати не буду. Просить, щоб в разі його смерті, вона розпоряджалася сценаріями, як вважає за потрібне сама або, якщо вона відмовиться, щоб передала це тому, хто зможе з цим впоратися. Фінансова сторона питання – гонорари і так далі – дітям природно», – розповіла Каплан.

Нагадаємо, Сенцов оголосив безстрокове голодування.Своїми діями Сенцов вимагає відпустити всіх українців, утримуваних у Росії та анексованому Криму. Зараз у РФ та Криму утримують 64 українських політв’язні.

Чому Сенцов у в’язниці?

Українського режисера Олега Сенцова затримали в Криму 10 травня 2014 року. Разом із цим затримали активіста Олександра Кольченка. Їх звинуватили в підготовці терактів, засудивши Кольченка до 10, а Сенцова – до 20 років позбавлення волі. Разом із ними також затримали Геннадія Афанасьєва та Олексія Чирнія. Афанасьєва у 2016-му році обміняють, Чирній залишиться в колонії в Магадані. Зараз Сенцова утримують у колонії «Білий ведмідь» у місті Лабитнангі.

Читати більше новин в Telegram

 

Читайте також:

Місяць голодування Сенцова: Хронологія протесту

Петиція щодо Сенцова на сайті Білого дому набрала потрібні 100 тисяч голосів

Половина росіян не знає про голодування Сенцова

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій