'
Читаєте зараз
Стан Сенцова погіршився. Адвокат повідомляє про проблеми з серцем

Стан Сенцова погіршився. Адвокат повідомляє про проблеми з серцем

Сергій Сурепін

Український режисер та політв’язень Олег Сенцов перебуває в поганому стані. Зокрема, у нього сильно знизився гемоглобін, що призвело до анемії, а також дуже низький пульс, приблизно 40 ударів на хвилину. Про це Громадському повідомив адвокат Дмитро Дінзе після відвідин Сенцова.

Адвокат зазначив, що в Олега погано із серцем, і його двічі намагалися вмовити виїхати в лікарню. Йому також стало зле через те, що в Лабитнангі стало дуже тепло, а в нього нині погана переносимість спеки. Також Сенцов відчуває слабкість в усьому тілі.

На питання про те, чи є можливість, що Сенцов припинить голодування, адвокат відповів, що припиняти голодування політв’язень не планує. Разом із цим Дінзе зазначив, що Сенцов проти переведення його в цивільну лікарню Лабитнангі, оскільки «завідувач реанімаційним відділенням агресивно до нього ставиться, і ймовірніше за все, може лише нашкодити йому». Він також проти переведення його в лікарню деінде, «оскільки просто не витримає етапування й може померти».

Чому Сенцов у в’язниці?

Українського режисера Олега Сенцова затримали в Криму 10 травня 2014 року. Разом із цим затримали активіста Олександра Кольченка. Їх звинуватили в підготовці терактів, засудивши Кольченка до 10, а Сенцова – до 20 років позбавлення волі. Разом із ними також затримали Геннадія Афанасьєва та Олексія Чирнія. Афанасьєва у 2016-му році обміняють, Чирній залишиться в колонії в Магадані. Зараз Сенцова утримують у колонії «Білий ведмідь» у місті Лабитнангі.

Читати більше новин в Telegram

 

Читайте також:

Місяць голодування Сенцова: Хронологія протесту

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій