Winamp: оголошено про перезапуск платформи - Заборона
Читаєте зараз
Старий-добрий медіаплеєр Winamp перезапускається. Вже є нові логотип та сайт

Старий-добрий медіаплеєр Winamp перезапускається. Вже є нові логотип та сайт

Лендінг Winamp
  • Компанія Radionomy оголосила про перезапуск Winamp. 
  • Це буде не просто оновлення, а повністю нова версія.
  • Ще у 2001 році кількість користувачів медіапрогравача сягала 60 мільйонів людей.

Універсальний програвач музичних медіафайлів Winamp, який не оновлювався протягом останніх десяти років, буде перезапущено на новій платформі. Розробники запевняють, що йдеться не про просто оновлення, а про повне перероблення програми.

Заборона розповідає, чому саме через Winamp раніше слухали музику десятки мільйонів людей і в якому вигляді повертається легендарний медіапрогравач.


Новий Winamp шукає бета-тестувальників

Розробники з бельгійської компанії Radionomy, яка викупила плеєр у 2014 році, оголосили про повернення популярної у 2000-х роках програми-програвача музики Winamp. Він вже має новий сайт та логотип.  

«Відбувається щось велике. Ми створюємо Winamp для наступного покоління. Не просто оновлений, а повністю перероблений. Новий Winamp підключить вас до вашої музики, де б ви не були», — заявляють розробники на сайті..

depositphotos 317542204 l 1024x682 - <b>Старий-добрий медіаплеєр Winamp перезапускається.</b> Вже є нові логотип та сайт - Заборона
Старий інтерфейс медіаплеєра Winamp. Фото: michelangeloop/Depositphotos

Також вони закликають усіх охочих доєднатися до команди тестувальників бета-версії програми, яка має вийти невдовзі. Крім того, у Winamp набирають нову команду й оголосили низку вакансій.

Причини популярності медіаплеєра Winamp

Програму для програвання файлів у форматі MP3 Winamp створив Джастін Френкель у 1997 році. Медіапрогравач став дуже популярним насамперед через те, що був безкоштовним, а також через зрозумілість інтерфейсу. За перші два роки медіаплеєром користувалися вже 15 мільйонів людей, а у 2001 році кількість користувачів зросла до 60 млн.

Та у 2013 році корпорація AOL, яка до цього викупила Winamp у розробників за $80 млн, заявила про закриття медіаплеєра. У грудні 2013 року медіапрогравач вилучили із загального доступу, а всі супутні сервіси та підтримку програми закрили.

1XQrs2FfbQBPsxaz8pt kZeX4qXgU vnY C UbJA8ItBbSRb0MmDDvUfXbsQPf 3LMRN4LQLjamTM AfvWvZnz8Or 4OdplOjE 95YPEQM3y sQYq7q9cud5bhg5Gk9AYlxIwvTT - <b>Старий-добрий медіаплеєр Winamp перезапускається.</b> Вже є нові логотип та сайт - Заборона
Оголошення про закриття Winamp 20 грудня 2013 року на сайті корпорації AOL. Скріншот: Заборона

У січні 2014 році права на Winamp у корпорації AOL викупила бельгійська компанія Radionomy.

Раніше Заборона опублікувала путівник хейтерською музикою та розповідала про музикантів, які прославляють зло.

Нагору