'
Читаєте зараз
У Тбілісі під парламентом почалися сутички. Поліція готує водомети

У Тбілісі під парламентом почалися сутички. Поліція готує водомети

Сергій Сурепін

13 травня під будівлею парламенту у Тбілісі на масових протестах після обшуків у клубах сталися сутички. Поліція стягнула водомети на місце мітингів і викликала спецназ.

Правоохоронці закликають місцевих до мирних протестів. Вони вгамували агресивно налаштованих активістів. Усього на місці подій працюють два кордони поліції, силовики оточили протестувальників.

Вимоги активістів

Протестувальники хочуть досягти відставки прем’єра країни Георгія Квірікашвілі, голови Міністерства внутрішніх справ Георгія Гахарії, а також реформи наркополітики, яку вважають репресивною.

Реакція влади

Читати більше новин в Telegram

Масові протести змусили прем’єр-міністра Грузії Георгія Квірікашвілі провести надзвичайний брифінг. Він закликав всі сторони до єдності, а правоохоронні органи — до посилення заходів безпеки.

Реакція голови МВС

Міністр внутрішніх справ Георгій Гахарія вийшов під парламент до учасників масових протестів. Він вибачився перед протестувальниками та пообіцяв:

1. Не переслідувати нікого з учасників акції. Закликав звертатися до нього у разі певних порушень.

2. Вжити конкретних заходів щодо лібералізації наркополітики. Зранку 14 травня Гахарія проведе зустріч з учасниками акції, де вони мають обговорити цей закон.

3. Почати розслідування щодо осіб, які провели спецоперацію та затримання у нічних клубах Тбілісі.

 

 

Читайте також:

Рейв під парламентом: Як у Тбілісі борються за улюблений клуб

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій