'
Читаєте зараз
Трамп намагався викупити у журналістів компромат на себе – NYT

Трамп намагався викупити у журналістів компромат на себе – NYT

Сергій Сурепін

Президент США Дональд Трамп та його екс-адвокат Майк Коен розробили план зі скуповування в журналістів компромату на мільярдера перед президентськими виборами 2016 року, повідомляє The New York Times.

За інформацією NYT, йдеться про матеріали видання National Enquirer, яке збирало компромат на Трампа за 1980-2016 роки. Зазначається, що Трампу й Коену не вдалося довести задумане до кінця.

Наразі видання NYT не знає, скільки компромату на нинішнього президента США залишається в розпорядженні компанії American Media (належить National Enquirer) та її керівника Девіда Пекера. Його називають давнім приятелем Трампа. Нещодавно Пекер погодився співпрацювати зі слідством у Нью-Йорку, яке веде розгляд справи щодо Коена. Прокурори надали йому частковий імунітет, щоб отримати свідчення на Трампа.

Також стало відомо, що Пекер протягом декількох десятиліть скуповував компромат на Трампа, але не оприлюднив його й заборонив своїм працівникам використовувати накопичені матеріали під час президентської кампанії 2016 року. Про це розповіли кілька колишніх працівників компанії Пекера.

Що сталося?

Читати більше новин в Telegram

Екс-адвоката Трампа – Майкла Коена – запідозрили в ухиленні від сплати податків і шахрайстві на більше ніж 20 мільйонів доларів. Він визнав себе винним за вісьмома пунктами кримінальних справ проти нього, зокрема у тому, що під час виборчої кампанії 2016 року за вказівкою Трампа заплатив за мовчання двом жінкам, які заявили про сексуальні зв’язки з президентом. Наразі Трамп критикує свого колишнього особистого адвоката та називає його заяви вигаданими.

 

Читайте також:

Син Трампа зустрічався з російською юристкою заради компромату на Клінтон

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій