'

Трампа можуть посадити: якої справи це стосується

Ilona Kivva
Автор:

Суддя Хуан Мерчан вже вдесяте визнав 45-ого президента США Дональда Трампа винним у неповазі до суду за порушення наказу на будь-які публічні коментарі щодо присяжних. Йдеться про справу щодо приховування грошей, пише CNN.

Мерчан оштрафував Трампа на $1 000 за порушення та зобов’язав його сплатити штраф до кінця робочого дня в п’ятницю. Це вже десятий такий штраф для політика. 

Загалом порушення розпорядження карається штрафом у розмірі до $1000, тюремним ув’язненням до 30 днів або обома способами одночасно. Тож тюремне ув’язнення цілком реально загрожує Трампу якщо він водинадцяте повторить свою помилку. Постанова забороняє підсудному говорити про потенційних свідків і більшість людей у ​​суді чи офісі окружного прокурора Нью-Йорка або пов’язаних із ними.

Судовий процес над Дональдом Трампом у справі про Hush Money почався 15 квітня. Кандидат в президенти США став першим колишнім головою Сполучених Штатів Америки, який постав перед судом у кримінальній справі. Його звинувачують у фальсифікації документів, повʼязаних із прихованим платежем колишній зірці порнофільмів Стормі Деніелс.

Колишній агент Дональда Трампа Майкл Коен стверджує, що йому було наказано заплатити Деніелс $130 000 в обмін на її мовчання щодо ймовірного роману з паном Трампом. Приховані платежі не є незаконними, проте прокуратура звинувачує кандидата в президенти в невідповідному записі відшкодування. Їх проводили як судові витрати.

Трампу інкримінують 34 злочини першого ступеня. Усі 12 присяжних мають погодитись за конкретним звинуваченням. 77-річному кандидату в президенти загрожує максимум до чотирьох років тюремного ув’язнення, але він може уникнути терміну і натомість отримати штраф.

При цьому, навіть якщо Трампа визнають винним чи засудять до увʼязнення, він все одно зможе брати участь у передвиборчій кампанії. Законодавство США для цього не передбачає ніяких обмежень.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій