'

Творець The Big Bang Theory анонсував дочірній серіал

Yevheniia Kostina
  • «Теорії великого вибуху» мав 12 сезонів впродовж 2007 по 2019 років.
  • Чак Лорррі є батьком популярних ситкомів «Грейс у вогні», «Сібілл», «Боб кохає Абішолу», «Дві з половиною людини», «Метод Камінскі» і «Мамочко».
  • Раніше Warner Bros. заявила про серіал з героями Поттеріани.

Всесвіт «Теорії великого вибуху» розширюється завдяки спін-оффу оригінального шоу. Деталі приховують, але відомо, що це відбудеться в рамках ребрендінгу однієї з великих продюсерських платформ.

Заборона розповідає про побочний продукт The Big Bang Theory.


Чак Лоррі готує новий хіт для Max

Компанія Warner Bros Discovery анонсувала свою нову платформу Max. Це буде ребрендинговою комбінацією HBO Max і Discovery+, пише The Independent.

Виконавчий продюсер Чак Лоррі, який разом із Біллом Праді створив оригінальний серіал «Теорія великого вибуху», розроблятиме нове шоу для Max. Наразі подробиці сюжету поки що приховуються, зокрема і те, яку назву матиме спін-офф.

Додатковий серіал буде вже другою співпрацею Лоррі з Max і WBTV в рамках загальної угоди. Зараз він знімається разом з актором Ніком Бейкеєм (Сабріна, відьма-підліток) над новим комедійним серіалом Max Original «Як бути букмекером» з коміком Себастьяном Маніскалко (знімався в «Ірландці») у головній ролі.

Читати більше новин в Telegram

Спін-офф стане другою похідною від оригінального 12-сезонного ситкому. Нинішній серіал-приквел «Теорії великого вибуху» від CBS «Молодий Шелдон» має вже шостий сезон. Вона розповідає про дитячу та підліткову версію персонажа Джима Парсона Шелдона Купера, якого грає Ієн Армітідж.

Серіал про Гаррі Поттера

Warner Bros. також анонсувала нову стратегію для свого стримінгового сервісу HBO Max: збираються робити телеадаптації. Першим проєктом може стати серіал «про хлопчика, який вижив». Угоду з авторкою книг Джоан Роулінг ще не укладено, але переговори близькі до завершення.

Серіал стане телеадаптацією оригінальної історії, а не її продовженням.

Кожен сезон базуватиметься на одній із семи книг про Гаррі Поттера. Це має дозволити авторам детальніше відобразити світ, створений Роулінг, та прописати у сценарії деталі, яких не було у фільмах від Warner Bros.

Зазначимо, що Роулінг вже погодилася на сценічну адаптацію та створення тематичного парку атракціонів.

Раніше Заборона розповідала про серіальні новинки квітня 2023 року. Серед них як нові роботи, так і продовження улюблених стрічок.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій