'
Читаєте зараз
Гаррі Поттер і не тільки: культові проєкти Warner Bros. можуть стати серіалами

Гаррі Поттер і не тільки: культові проєкти Warner Bros. можуть стати серіалами

Ilona Kivva
Автор:
  • До телеадаптації фільмів кінокомпанії вдаються все частіше. Це вже щонайменше 20 років робить Disney.
  • Найдорожчим проєктом став серіал «Володар перснів» від Prime video, але після виходу він не увійшов навіть у топ-10 найпопулярніших 2022 року.
  • Warner Bros. веде переговори з письменницею Джоан Роулінг.

Компанія-гігант у сфері кінематографії змінює стратегію роботи свого стримінгу. Акцент зроблять не на великій кількості нових проєктів, як це, до прикладу, робить Netflix, а на телеадаптації вже відомих історій. Пілотом має стати історія про Гаррі Поттера. Нове бачення також може отримати «Ліга справедливості» та ще кілька не менш відомих історій.

Заборона розповідає про оновлену концепцію роботи HBO Max.


Майже як Disney: HBO Max змінить стратегію 

Один з найбільших концернів з виробництва фільмів і телесеріалів Warner Bros. готується анонсувати нову стратегію для свого стримінгового сервісу HBO Max, пише Bloomberg.

Всі деталі поки тримаються у таємниці, але, за інформацією видання, одним із ключових пунктів буде виробництво серіалів і фільмів, заснованих на історіях і персонажах, яких глядачі вже знають.

«Девід Заслав [президент компанії] вирішив, що хоче інвестувати у меншу кількість нових фільмів і телевізійних шоу. А от ті, які робить компанія, мають бути вищого калібру. У Warner Bros. є велика бібліотека програм, які відповідають вимогам, включаючи чарівний світ Роулінг, лігу супергероїв, до якої входять історії про Бетмена, Супермена і Чудо-жінку. Також у лютому-2023 компанія оголосила, що зніме нову серію фільмів за мотивами “Володаря перснів”, хоча деталі ще мають бути уточнені», — кажуть у Bloomberg.

Читати більше новин в Telegram

Зазначимо, що телесеріал за мотивами «Володаря перснів» у 2022 році випустила стримінгова платформа Prime video, яка належить компанії Amazon. Це потенційно найдорожчий серіал в історії — тільки на перший сезон витратили $465 мільйонів. Компанія очікувала рейтингів щонайменше як у «Гри престолів», але проєкту не вдалося вибитися навіть у топ-10 серед серіалів, випущених стримінгами у 2022 році.

Більш успішно подібні проєкти реалізовує Disney. Компанія випускає як сучасні версії культових мультфільмів (з метою зберегти авторські права на персонажів), так і серіали. Приміром, мультсеріали були зроблені по «Аладдіну», «101 далматинцю», «Пригодах Вінні Пуха» та «Русалоньці».

Серіал про Гаррі Поттера

Першим проєктом Warner Bros. у рамках зміни стратегії може стати серіал  «про хлопчика, який вижив». Угоду з авторкою книг Джоан Роулінг ще не укладено, але, за даними Bloomberg, переговори близькі до завершення.

За ідеєю ініціаторів, серіал стане телеадаптацією оригінальної історії, а не її продовженням. 

Кожен сезон базуватиметься на одній із семи книг про Гаррі Поттера. Це має дозволити авторам детальніше відобразити світ, створений Роулінг, та прописати у сценарії деталі, яких не було у фільмах від Warner Bros.

Зазначимо, що Роулінг вже погодилася на сценічну адаптацію та створення тематичного парку атракціонів, але з приводу серіальної версії історії нібито поки сумнівається. 

Якщо угоду таки укладуть, авторка буде залучена до серіалу як консультант і матиме право голосу при внесенні змін у сценарій чи інші етапи знімального процесу.

Цікаво!  За даними американського видавництва Scholastic Corp., за 25 років серія книг про Гаррі Поттер розійшлася тиражем у 600 млн примірників 85 мовами, ставши бестселером усіх часів. Згідно з даними Box Office Mojo, вісім фільмів зібрали світові продажі квитків на понад $7.7 мільярдів.

Раніше Заборона розповідала про переможців 95-ї церемонії нагородження премії Oscar Award. Безумовними переможцями кінопремії стали учасники фільму «Все завжди і водночас»: з 11 номінацій забрали сім.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій