'
Читаєте зараз
У борделі Відня можна зробити щеплення від COVID-19. Навіть підліткам

У борделі Відня можна зробити щеплення від COVID-19. Навіть підліткам

Markiian Oliiarnyk
  • В австрійському борделі відкрили пункт вакцинації від COVID-19.
  • За щеплення, зроблене у закладі, бордель видає своїм клієнтам ваучери на безплатний візит.
  • В Австрії за порушення правил карантину загрожує штраф €500 євро, а для закладів — €30 тисяч.

В одному зі столичних борделів Австрії відкрили пункт вакцинації від коронавірусної хвороби. За умовами акції, якщо клієнт зробить щеплення на території закладу, він отримає ваучер на безплатний 30-хвилинний візит. У такий спосіб у борделі сподіваюся підвищити загальний рівень вакцинації в Австрії, а також збільшити свою клієнтську базу.

Заборона розповідає про вакцинацію в австрійському борделі, а також про епідеміологічну ситуацію в Австрії.


Вакцинація в австрійському борделі

У віденському борделі Funpalast відкрили пункт вакцинації від COVID-19, пише Daily Mail Online. А для того, щоб заохотити відвідувачів до щеплення, керівництво закладу прийняло рішення видавати вакцинованим чоловікам і жінках ваучери на безплатний 30-хвилинний сеанс у сауні з будь-якою дамою на вибір. Звичайна вартість цієї послуги складає €40. 

Щеплення роблять щопонеділка з 16:00 до 22:00 за Віднем. Акція триватиме до кінця листопада-2021. У борделі хочуть підвищити рівень вакцинації в країні, а також залучити якомога більше клієнтів, чия кількість дуже скоротилася через пандемію COVID-19.

«Через пандемію ми зафіксували зниження [кількості клієнтів] на 50%, тому ми сподіваємося, що з цією ініціативою кількість клієнтів знову зросте», — кажуть в адміністрації борделю. 

Читати більше новин в Telegram
Клієнт борделю Funpalast робить щеплення від COVID-19. Фото: Reuters

Зазначається, що дітям віком від 14 років дозволено відвідувати пункт вакцинації при борделі за умови, що їх супроводжуватиме дорослий. 

«Я помітив у статистиці, що дуже багато чоловіків міграційного походження відмовляються від вакцинації, або навіть не знають про те, що її взагалі можна зробити. Ми фактично досягаємо цієї цільової групи, тому вирішити відкрити тут пункт вакцинації», — передає слова головного менеджера борделю Пітера Ласкаріса видання Sky News.

Вакцинація в Австрії

Темпи вакцинації у Австрії вважаються одними з найгірших у Західній Європі. Станом на 10 листопада 2021 року, в країні вакциновано близько 64% населення. Водночас в Австрії спостерігається стрімке зростання рівня захворюваності, а 6 листопада за добу було зафіксовано 9943 випадки, що стало новим рекордом.

У відповідь на погіршення епідеміологічної ситуації в країні австрійський уряд вирішив посилити карантинні обмеження, запровадивши правило «2G» (geimpfte і genesene, що перекладається як повністю вакцинований і перехворілий). Наразі в Австрії діє чотиритижневий перехідний період, щоб невакцинованані громадяни могли відвідувати заклади лише з однією дозою вакцини або негативним ПЛР-тестом і мали можливість отримати дві дози. 

Після перехідного періоду людям без COVID-сертифікатів про повний курс вакцинації або довідок про одужання буде заборонено відвідувати кафе, ресторани, перукарні, готелі, борделі, кінотеатри та заходи для понад 25 осіб.

Віденські студенти з австрійськими СOVID-сертифікатами. 14 вересня 2021 року, Відень, Австрія. Фото: ALEX HALADA/AFP via Getty Images

За даними Daily Mail Online, громадяни, які порушуватимуть нові правила карантину, будуть оштрафовані на €500 євро. Водночас для закладів, чиї клієнти не матимуть документів про вакцинацію або одужання від COVID-19, передбачено штраф на суму до €30 тисяч.

За словами канцлера Австрії Александра Шалленберга, чинні карантинні обмеження діятимуть на Різдво та Новий рік, пише Sky News.

Раніше Заборона розповідала про можливості декриміналізації секс-індустрії в Україні, поспілкувавшись з кількома секс-працівницями.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій