'
Читаєте зараз
У Газі бої, Хезболла атакувала Ізраїль ракетами: ситуація на ранок 13 листопада

У Газі бої, Хезболла атакувала Ізраїль ракетами: ситуація на ранок 13 листопада

Ilona Kivva
Автор:

Угрупування Хезболла атакувало Ізраїль протитанковими керованими ракетами. Обстріл здійснили з території Лівану, пише The Times of Israel.

Було пошкоджено кілька транспортних засобів поблизу північної громади Довєв, що неподалік від кордону. Щонайменше 14 мирних жителів отримали поранення. Деякі з постраждалих були співробітниками Ізраїльської електричної корпорації, які прибули для ремонту ліній електропередач, пошкоджених попередньою пожежею з Лівану.

У відповідь ЦАГАЛ завдав удару по осередках Хезболли на півдні Лівану, включаючи склад зброї.

Ізраїльські наземні війська продовжують рейди у Секторі Гази. Кажуть, що знайшли зброю та інфраструктуру ХАМАСу в школах, мечетях і будинках, пише 

Так, війська 401-ї бригади, що діють на околицях табору Аль-Шаті, виявили інфраструктуру бойовиків в університеті Аль-Кудс і схованку з вибухівкою в мечеті Абу Бакр. Вилучено десятки одиниць зброї, а також плани бойових дій.

Сектор Гази за добу покинули щонайменше 826 іноземних громадян. Поки це рекордна кількість за один день.

З моменту відкриття прикордонного пункту Рафах регіон залишили вже 214 українців — 43 людини евакуювали 7 листопада, 160 — 9 листопада і ще 11 — 11 листопада. Евакуація триватиме і надалі.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій