Читаєте зараз
У Німеччині стартували одні з найбільших в Європі навчань НАТО: що відпрацьовуватимуть

У Німеччині стартували одні з найбільших в Європі навчань НАТО: що відпрацьовуватимуть

Ilona Kivva
Автор:

Близько 1100 військовослужбовців з 11 країн Північноатлантичного Альянсу, а також Австрії і Швейцарії беруть участь у маневрах Tiger meet у Німеччині. У навчаннях задіяно близько 60 винищувачів та інших бойових літаків, пише Deutsche Welle.

Тренування триватимуть до 14 червня. За словами представників німецької армії, вони спрямовані на посилення співпраці з країнами-партнерками і обмін авіаційним і технічним досвідом. Тобто подія націлена на посилення саме ВПС країн блоку.

«Кожного дня країна, що приймає навчання, розробляє вигаданий сценарій, який стає дедалі складнішим в міру просування навчань. Ці навчання є одними з найбільших зі спільних повітряних операцій в Європі і пропонують особливо цінний досвід для екіпажів, які беруть у них участь, додали в сухопутних військах», — кажуть представники Бундесверу.

Сили НАТО 31 травня завершили найбільші за 30 років військові навчання Steadfast Defender 2024. Вони були спрямовані на стримування російської агресії. У тренуваннях взяли участь понад 90 000 військовослужбовців з усіх 32 країн Альянсу.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій