Читаєте зараз
У Туапсе дрони атакували завод Роснафти: що дають удари по таких об’єктах

У Туапсе дрони атакували завод Роснафти: що дають удари по таких об’єктах

Ilona Kivva
Автор:

В ніч на 25 січня на нафтопереробному заводі Роснафти у місті Туапсе Краснодарського краю Росії виникла пожежа. Підприємство атакували дрони Служби безпеки Україні, стверджують джерела Української Правди.

Атака безпілотників СБУ нібито спричинила на заводі масштабний спалах вогню. Джерело в службі уточнює, що пошкоджень зазнала установка первинної обробки нафтопродуктів, а саме вакуумна та атмосферна колони.

«СБУ бʼє вглиб РФ і продовжує атаки на обʼєкти, які не тільки мають важливе значення для економіки Росії, але й забезпечують паливом ворожі війська. Далі буде багато сюрпризів, системна робота триває», — кажуть правоохоронці.

21 січня український БпЛА вдарив по експортному терміналу сирої нафти в Усть-Лузі. Безпілотник на певний час зупинив потік із ключового експортного терміналу в Балтії. Через це морські поставки сирої нафти з Росії впали до мінімуму майже за два місяці.

Таким чином, удари по нафтових складах, заводах та портах, звідки її транспортують, серед іншого, напряму впливає ще й на поставки.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій