'
Читаєте зараз
У Великій Британії ростуть праворадикальні настрої

У Великій Британії ростуть праворадикальні настрої

Samuil Proskuryakov

Міністерство внутрішніх справ Сполученого Королівства опублікувало дані, які говорять про різке зростання праворадикальних настроїв у країні.

Новини швидко та коротко – підписуйтесь на Заборону у Telegram 

13 грудня британське МВС опублікувало статистику своїх громадян, які стоять на обліку в рамках державної програми Prevent («Запобігання») та можуть бути залучені в терористичну діяльність з урахуванням висловлюваними ними радикальних поглядів тієї чи іншої спрямованості (ісламський екстремізм, ультраправі ідеї і т.д.).

Читайте також: «Відбувається українофобний захід». Невідомі намагалися зірвати феміністичний тренінг у Рівному

Зокрема, повідомляється, що з квітня 2017 року по березень 2018 року кількість людей, що стоять на обліку через свої праворадикальні настрої, зросла на 36%, до 1312 осіб. Більшість із цих людей становить молодь у віці від 15 до 20 років.

Читати більше новин в Telegram

Слід зазначити, що більшість фігурантів обліку за цією програмою в даний момент, це громадяни, підозрювані у симпатіях до ісламського екстремізму (3197 осіб). Однак за вказаний період їхня кількість скоротилася на 14% у порівнянні з аналогічним періодом 2016-2017 років.

«Ці дані говорять про те, що програма Prevent бореться проти радикалізації суспільства, в якому б напрямку вона не відбувалася, включно зі зростаючим правим екстремізмом», – зазначив міністр безпеки Великої Британії Бен Уоллес.

Підписуйтесь на Заборону у Facebook – чутливі теми та персональні історії

Українські ультраправі намагаються налагодити зв’язки з закордонними колегами і увійти в загальноєвропейський тренд. 14 листопада видання RFE/RL опублікувало матеріал журналіста Крістофера Міллера Azov, Ukraine’s Most Prominent Ultranationalist Group, Sets Its Sights on U.S., EuropeВін присвячений міжнародній співпраці Азовського руху. 
Заборона коротко переказує основні тези статті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Не допустим фемінізму і розпусти». Календар про правих ілюстраторки Жені Олійник

«Ультраправа» весна: Що відбувається?

Amnesty International проводили лекцію про напади на ЛГБТ. На неї увірвалися ультраправі

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій