'
Читаєте зараз
Нацгвардія спростувала участь у «розправі» перед дітьми

Нацгвардія спростувала участь у «розправі» перед дітьми

Сергій Сурепін

1 червня в Енергодарі (Запорізька область) відбулася «вистава», приурочена до Дня захисту дітей. Вона викликала резонанс через «перерізання горла» спецназівцю. Спочатку всі казали, що участь у цьому брали бійці взводу спецпризначення військової частини №3042, але це не так.

Що відомо

Керівник клубу єдиноборств ММА Антон Шибаєв-старший розповів, що участь у «виставі» брали його люди, а не Нацгвардія. За його словами, керівництво військової частини 3042 Національної гвардії відмовилося від участі у святі з нагоди Дня захисту дітей через «службові причини»: «Я прошу вибачення, якщо ми переборщили з барвами, але ми робили не спортивні прийоми, а шоу, і хотіли показати, що наші воїни сильні та вправні».

Цю інформацію підтвердила помічниця мера Тетяна Стулень.

Що далі

Читати більше новин в Telegram

Як вдалося з’ясувати, керівником громадської організації «Вітязь» в Енергодарі значиться не Антон Шибаєв, а Фесенко Віталій Анатолійович. Він розповів, що нічого не знає про інцидент.

Реакція Шибаєва

Після цього Шабаєв розповів, що участь у «виставі» брав нібито його особистий клуб. Також він додав, що коментаря про «Вітязь» він не давав.

Коментар військових

Начальник військової частини №3042 Ігор Рибак заявив, що військові не брали участі у святі.

 

Читайте також:

Нацгвардійці інсценували розправу під час вистави в Енергодарі

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій