Читаєте зараз
Українських блогерів підозрюють в організації секс-скандалу з працівником Нацполіції і студенткою КПІ

Українських блогерів підозрюють в організації секс-скандалу з працівником Нацполіції і студенткою КПІ

Сергій Сурепін

29 листопада правоохоронці затримали політтехнолога, телеведучого та блогера Володимира Петрова (став відомий завдяки своєму «Люмпен-шоу», зараз веде шоу «Ісландія»). Його підозрюють в тому, що він виступає організатором провокації навколо заступника начальника відділу Департаменту захисту Національної економіки поліції України Олександра Варченка.

Генеральна прокуратура повідомила, що наразі проводиться досудове розслідування щодо цього процесу. Кримінальне провадження відкрито відразу за кількома статтями: завідомо неправдиве повідомлення про злочин; порушення таємниці листування, телефонних розмов, кореспонденції, що передаються засобами зв’язку або через комп’ютер, у тому числі щодо державного діяча; працівника правоохоронного органу з метою перешкодити виконанню ним службових обов’язків; незаконного збирання, зберігання та використання конфіденційної інформації. Також у відомстві додали, що одним з потерпілих у цій справі є «відомий український журналіст».

Водночас стало відомо, що в Києві проходять обшуки в блогера Олександра Барабошка, відомого також під ніком «Крус». Це також пов’язано із секс-скандалом за участю Варченка. Також обшуки проводять у блогера Василя Крутчака.

Нагадаємо, 7 листопада 19-річна студентка Київського політехнічного інституту Наталія Бурейко у Facebook звинуватила співробітника Нацполіції Олександра Варченка в домаганнях і погрозах. Після того, як вона відмовилася від інтимної зустрічі з ним, чиновник нібито почав погрожувати їй та її родині і навіть прислав «курячі лапки» для залякування. Бурейко виклала скріншоти їхнього листування на сайті знайомств. За заявою Бурейко 8 листопада прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження через погрозу вбивства, а опісля вона у Facebook відмовилася від звинувачень проти Варченка й зазначила, що більше не буде спілкуватися з журналістами на цю тему.

 

Читати більше новин в Telegram

Читайте також:

Студентка у Фейсбуці звинуватила працівника Нацполіції у домаганнях. Вона не спілкується з пресою поза інтернетом

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій