'
Читаєте зараз
В Італії хакер втрутився у Zoom-конференцію сенаторів з Нобелівським лауреатом. І показав їм хентай-порно

В Італії хакер втрутився у Zoom-конференцію сенаторів з Нобелівським лауреатом. І показав їм хентай-порно

Markiian Oliiarnyk
Final Fantasy VII
  • В Італії хакер зірвав онлайн-захід за участю сенаторів та Нобелівського лауреата і показав їм хентай-порно.
  • На відео фігурували персонажі відомих ігор — Тіфа Локгарт з Final Fantasy VII та Сян Лін з Genshin Impact.
  • Розповідаємо про новий різновид кібервандалізму — Zoombombing.

В Італії невідомий хакер проник на онлайнзахід, організований італійськими сенаторами. Він захопив контроль над конференцією й увімкнув на весь екран кілька порнороликів з анімаційними персонажами. На першому відео була сцена сексу з Тіфою Локгарт з Final Fantasy VII, а на другому — з Сян Лін з Genshin Impact. Це далеко не перший випадок, коли хакери зривають події у такий спосіб.

Заборона розповідає про інцидент, який стався під час Zoom-конференції за участю італійських високопосадовців, та про зумбомбінг.


Хакер показав італійським сенаторам хентай

17 січня 2022 року невідомий хакер увірвався в онлайнзахід, організований сенатом Італії, і показав усім присутнім 3D-хентай з персонажами популярних відеоігор, пише Vice.

На заході, який проводився через платформу для онлайн-конференцій Zoom, були присутні сенатори, представники політичної партії «Рух п’яти зірок», експерти з економіки, соціології, інформаційних технологій, комунікацій, а також фізик Джорджіо Парізі, який у 2021 році здобув Нобелівську премію з фізики.

У відеодзвінок зловмисник проник під іменем Алекса Спенса й перервав доповідь одного з присутніх, пише The Gamer. Захопивши контроль над відеоконференцією, хакер увімкнув 3D-хентай-порно з популярним персонажем гри Final Fantasy VII Тіфою Локгарт. 

Читати більше новин в Telegram

Через кілька секунд, коли присутні зрозуміли, що відбувається, технічна команда спробувала відновити контроль над відеодзвінком. «У дзвінок проникла людина — я перепрошую. Чи може хтось мені, будь ласка, допомогти вигнати цю людину», – цитує Vice одного з організаторів заходу.

Перш ніж технічна команда змогла викинути Алекса Спенса із Zoom-дзвінка, хакер встиг увімкнути ще одне хентай-відео. Цього разу за участю персонажа гри Genshin Impact Сян Лін.

За словами італійської сенаторки Марії Лаури Мантовані, за фактом цього інциденту було складено заяву у поліцію. Уривок з онлайн-заходу можна подивитися тут (18+).

Zoombombing: що це таке

Це далеко не перший раз, коли зловмисники у такий зривають важливі онлайнзаходи. З поширенням пандемії коронавірусу платформи зв’язку на кшталт Zoom стали дуже популярними й використовуються не лише приватними, а й державними інституціями для ведення своїх справ. Значного поширення набули специфічні форми кібервандалізму, пов’язані з втручанням у ділові відеоконференції. Цей процес навіть отримав назву — Zoom-бомбардування (Zoombombing). 

Як правило, хакери проникають у Zoom-дзвінок, захоплюють екран адміністратора й часто відтворюють непристойні та образливі матеріали. Наприклад, у серпні 2020 року хакери увімкнули порно під час засідання суду над чоловіком, який зламав Twitter-акаунти кількох знаменитостей.

Зазвичай впіймати таких зловмисників фактично неможливо, оскільки зазвичай вони перебувають в різних країнах зі своїми жертвами.

Раніше Заборона розповідала про те, як у Євросоюзі взялися перевіряти власні системи кібербезпеки після потужної хакерської атаки на урядові сайти України 14 січня 2022 року.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій