'
Читаєте зараз
В Канаді судитимуть магната моди, який 25 років ґвалтував жінок

В Канаді судитимуть магната моди, який 25 років ґвалтував жінок

Анастасія Бодюл
  • Пітера Найгарда звинувачують у сексуальному насильстві щодо п’яти жінок. Деякі з них були неповнолітні.
  • Обвинувачений заманював дівчат в кімнату у своєму офісі, звідки неможливо було вибратись самостійно.
  • Справа про зґвалтування відкрита на магната і в США. Після завершення канадського розслідування його екстрадують туди.

Пітер Найгард дуже відомий у світі моди: у 1960-х роках він заснував компанію спортивного одягу Nygard International, яка стала найбільшою в Канаді. Проте у 2020 році, невдовзі після розкриття сексуальних злочинів власника, фірма збанкрутіла.

Заборона розповідає про суд над одіозним модельєром.


Пітер Найгард: звинувачення у секс-насильстві

Канадські прокурори розпочали розглядати справу проти колишнього власника модного дому Nygard International. 82-річного чоловіка звинувачують у п’ятьох зґвалтуваннях, що відбулися з 1988 по 2005 роки, пише BBC.

«Найгард заманював жінок віком від 16 до 28 років до штаб-квартири компанії в Торонто. Там він заводив їх у свою спальню, яка розміщувалась в одному приміщенні з офісом. Коли жертви опинялися в кімнаті, чоловік замикав автоматичні замки та нападав на них», — розкрили подробиці журналісти.

За кошти компанії він влаштовував спеціальні вечірки, де жінкам пропонували безплатні напої, манікюр, масажі та навіть посаду у компанії. У деяких випадках їм підсипали наркотичні речовини.

Читати більше новин в Telegram

Справа в Торонто є першим судом щодо Найгарда за численними звинуваченнями в сексуальному насильстві. У 2024 році такі ж заяви розглядатимуть у провінції Квебек. Після цього мультимільйонер буде екстрадований до США для подальшого розслідування.

Судова справа проти Найгарда в США: деталі

Пітера Найгарда заарештували у грудні 2020 року: федеральна прокуратура Манхеттену висунула йому звинувачення в секс-торгівлі, рекеті та інших злочинах у Сполучених Штатах, Канаді та на Багамах.

За даними правоохоронців, чоловік протягом 25 років використовував вплив та фінанси своєї компанії для сексуального насильства над жінками. Він пропонував їм роботу, а потім нападав або накачував наркотиками, щоб ті погодилися на статевий акт. Якщо ж жертва відмовляла, в хід йшли погрози та фізичне насильство. Проти Найгарда позов подали понад 80 жінок.

У 2015-2017 роках американське Федеральне бюро розслідувань відкривало провадження щодо зґвалтувань. Правоохоронці провели два короткі розслідування, які згорнули через брак доказів.

Раніше Заборона розповідала про звинувачення у сексуальному аб’юзі, які висунули відомому актору ситкомів: Джастін Ройланд нібито переслідував шанувальників, у тому числі неповнолітніх.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій