'
Читаєте зараз
В Києві закликали бойкотувати заклади ресторатора Олександра Орлова. Через його захоплення собачиною

В Києві закликали бойкотувати заклади ресторатора Олександра Орлова. Через його захоплення собачиною

Markiian Oliiarnyk
Олександр Орлов
  • Зоозахисниця Ярослава Коба закликала бойкотувати в Україні ресторани громадянина Росії Олександра Орлова.
  • Ресторатор у соцмережах хизувався вечерями зі стравами з м’яса собак та черепах.
  • Заклади харчування розташовані в Києві, Одесі і Харкові. 

Голова зоозахисної громадської організації Ярослава Коба закликала не відвідувати кафе і ресторани холдингу Bulldozer Group, власником якого є громадянин Росії Олександр Орлов. Він неодноразово публічно заявляв, що любить їсти страви із собак, а нещодавно виклав відео вечері із собачини. 

Заборона розповідає про специфічні смаки ресторатора та про бойкот закладів харчування в Україні, що належать Bulldozer Group.


В соцмережах закликали до бойкоту

Президентка громадської організації захисту прав тварин «URSA MAJOR» Ярослава Коба закликала не відвідувати ресторани холдингу Bulldozer Group. Так вона відреагувала на заяви його власника Олександра Орлова про те, що він любить їсти страви із собак.

У своєму дописі у Facebook Коба виклала виклала два відео. На одному ресторатор хизується стравами із собачини, які приготував на вечерю, а на другому зізнається, що любить ще й черепах. «Олександр Орлов у своїй рідній Москві насолоджується собачатиною і всім радить. Якщо що, гроші шкуродеру я більше не понесу, якою б голодною не була», — написала Коба і закликала бойкотувати його заклади.

В іншому інтерв’ю росіянин розповідав, що вважає м’ясо собак корисним і що заради інтересу готовий скуштувати м’ясо і кошенят, і людей.

Читати більше новин в Telegram

Зоозахисниця підкреслила, що не хоче, щоб Орлов мав в бізнес в Україні, де ухвалили закон про кримінальну відповідальність за знущання над тваринами.

Ресторани Орлова в Україні

В Україні заклади харчування Bulldozer Group є в Києві, Харкові й Одесі. Так, до холдингу відносяться заклад Frou Frou на Печерську, мережеві кафе Eshak та «Желтое море». В Києві також є одіозний ресторанний комплекс Орлова Queen Kyiv, що розташований неподалік мосту Метро, а в Одесі — ресторан Queen Odessa.

Власністю Bulldozer Group є кафе «Риба Пила» на Великій Васильківській та заклад Not Only Fish поблизу станції метро «Олімпійська». Доставка їжі «Люди та котлети» теж є частиною холдингу, як і заміський комплекс Queen Country Club, що розташований під Києвом.

В Києві та Одесі Орлов відкрив кафе Virgin Izakaya Bar, а в столиці і Харкові — ресторани «Танукі» та Fish Fetish.

Раніше Заборона розповідала про ресторан Nebos в Києві, де попри карантин COVID-сертифікати не перевіряли ні в персоналу, ні у відвідувачів, а клієнтів пускали до закладу без захисних масок.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій