'
Читаєте зараз
В Маріуполі запустили мобільні крематорії: палити своїх допомагають колаборанти

В Маріуполі запустили мобільні крематорії: палити своїх допомагають колаборанти

Ilona Kivva
Автор:
  • Жертвами дій рашистів в місті могли стати десятки тисяч цивільних маріупольців.
  • Тож окупанти зачищають територію, спалюючи тіла загиблих маріупольців за допомогою колаборантів.
  • Координує роботу ‘мер’, якого невідомо як та коли обрали 200 незрозуміло хто.

У Маріуполі окупанти намагаються приховати сліди злочинів проти мирного населення, спалюючи тіла вбитих мирних жителів у мобільних крематоріях. Зробити це доручили місцевим колаборантам та , а координує роботу самопроголошений мер.

Заборона розповідає про те, як рашисти знищують тіла вбитих у Маріуполі людей.


Мобільні крематорії у Маріуполі

У Маріуполі окупанти знищують тіла вбитих мирних жителів у мобільних крематоріях, повідомили у Маріупольській міській раді.

«Вбивці замітають сліди. Після широкого міжнародного розголосу геноциду в Бучі вище керівництво РФ наказало знищити будь-які свідчення злочинів своєї армії в Маріуполі. З огляду на розміри міста, катастрофічні руйнування, тривалість блокади та жорсткий спротив, жертвами окупантів могли стати десятки тисяч цивільних маріупольців. Саме тому Росія не поспішає давати зелене світло місії Туреччини та іншим ініціативам з порятунку та повної евакуації», — розказали у міській раді.

Виконати наказ доручили місцевим колаборантам та терористам «ДНР». Вони збирають тіла замордованих і вбитих маріупольців. Координує процес самопроголошений мер Костянтин Іващенко. Всіх потенційних свідків злочинів окупантів намагаються ідентифікувати через фільтраційні табори.

Читати більше новин в Telegram

«Масштабів трагедії в Маріуполі світ не бачив від часів існування концтаборів нацистів. Рашисти перетворили все наше місто на табір смерті. На жаль, моторошна аналогія отримує все більше підтверджень. Це вже не Чечня чи Алеппо. Це новий Освенцим та Майданек. Світ має допомогти покарати путінських нелюдів», – сказав мер Маріуполя Вадим Бойченко.

Раніше Заборона розповідала про дані СБУ щодо підготовки окупантами масштабної провокації у Маріуполі, у якій рашисти планують звинуватити ЗСУ.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій