Читаєте зараз
Росія готує в Маріуполі показові жахіття для картинки

Росія готує в Маріуполі показові жахіття для картинки

Ilona Kivva
Автор:
  • Для контраргументів Бучі та звірств в інших окупованих містечках росіяни готують картинку для світу про начебто злочини ЗСУ.
  • Так, плануюється розвинути наратив про те, що українські військові використовували маріупольців як живий щит.
  • Окупантам дано наказ підготувати провокації з вже загиблими від їхньої зброї маріупольців.

Російська Федерація готує масштабну провокацію в оточеному Маріуполі, щоб перекласти відповідальність за жорстокі вбивства, вчинені окупантами, на Збройні сили України.

Заборона розповідає про дані Службі безпеки України щодо намірів Росії здійснити масштабну провокацію в місті-герої.


Маріуполь: СБУ розповіла про провокацію

Російська Федерація готує масштабну провокацію у Маріуполі, щоб перекласти відповідальність за жорстокі вбивства, вчинені окупантами, на Збройні сили України (ЗСУ), повідомили у Службі безпеки України.

«Звірства рашистів у Бучі стали шоком для всього світу. Головне завдання російської пропаганди – максимально переключити увагу аудиторії: як міжнародної, так і внутрішньої. Для цього вже розроблено сценарії нових фейків», — розповіли в СБУ.

За даними спецслужби, окупанти планують зібрати в одному місці тіла вбитих ними маріупольців та виставити їх у якості жертв ЗСУ. Для цього в інформаційне поле вкидають інформацію, що нібито українські військові та влада використовують мирних містян як живий щит.

Читати більше новин в Telegram
Скриншот: rg.ru
Скриншот: tvzvezda.ru
Скриншот: vesti.ru

«Насправді саме російські війська знищують маріупольців – ще на початку березня у місті вже були змушені ховати вбитих у братських могилах. Тож плани окупантів зняти з себе відповідальність за ці вбивства – чергове підтвердження того, що ми воюємо зі справжньою ордою, яка вже настільки заплямувала себе злочинами, що її дешевим фейкам ніхто не повірить», — підкреслили у Службі безпеки України.

Раніше Заборона розповідала про дані української розвідки щодо організації російськими окупантами-мародерами у Білорусі ринку, де продають награбоване майно українців.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій