Читаєте зараз
В Мексиці показали 1000-річні мумії прибульців: все про сенсацію

В Мексиці показали 1000-річні мумії прибульців: все про сенсацію

Ilona Kivva
Автор:
  • У Конгресі країни пройшло слухання, на якому розглянули пропозицію офіційно визнати існування інопланетного життя.
  • Політикам показали два скелети, які можуть належати інопланетянам. Їх знайшли ще у 2017 році.
  • Особливої популярності теорії про НЛО набули у 1947 році після того, як в містечку Розуелл нібито знайшли уламки літаючої тарілки.

Представлені парламенту Мексики скелети були знайдені в перуанському місті Куско. Кожен з них має лише по три пальці на кожній руці та видовжену голову, а майже третина їх ДНК невідома.

Заборона розповідає про сенсаційну заяву мексиканського уфолога, а також про інцидент, який зробив теорії про НЛО такими популярними.


Мексиканські іншопланетяни: слухання в Конгресі

У разі затвердження пропозиції офіційно визнати існування інопланетного життя, країна стане першою у світі, яка це зробила, пише CBS News.

Журналіст та уфолог Хайме Моссан показав політикам два скам’янілі скелети істот, які нібито мають інопланетне походження. Тілам, за його словами, близько 1000 років. Вони були знайдені в перуанському місті Куско у 2017 році. Кожна з особин має лише по три пальці на кожній руці та видовжені голови. 

Одна з мумій, представлених на слуханні Конгресу Мексики у вересні-2023. Скріншот: CBS News

Читати більше новин в Telegram

Дослідник під присягою засвідчив, що вчені Автономного національного університету Мексики використали радіовуглецевий аналіз для визначення ДНК і виявили, що майже третина ланцюга невідома.

«Це перший раз, коли позаземне життя представлене в такій формі. Я думаю, що це чітка демонстрація того, що ми маємо справу з нелюдськими зразками, які не пов’язані з жодним видом у нашому світі. Ми не самотні у величезному Всесвіті, нам потрібно прийняти цю реальність. Суспільство має право знати про неземних істот та технології», — сказав Мауссан. 

Представники Конгресу заявили, що продовжать обговорення, адже докази викликали у них сумніви.

Цікаво! Уфолог не вперше представляє нібито інопланетні мумії. В 2015 році він заявив, що інопланетне походження має тіло, знайдене поблизу Наска в Перу. Пізніше науковці спростували це, виявилося, що скелет належав дитині.

Інцидент в Розуеллі

Особливої популярності теорії про існування позаземного життя набули у 1947 році після інциденту у місті Розуелл, що в штаті Нью-Мексико. Місцевий фермер знайшов на своєму подвір’ї незвичайне сміття: фольгу, гумові смужки та палички. Місцева газета надрукувала матеріал, у якому йшлося,  що на фермі знайшли літаючу тарілку.

Військові майже одразу оголосили, що диск насправді був метеорологічною повітряною кулею з радіолокаційною ціллю, але багато людей у це не повірили і інтерес до можливої появи над містом НЛО не згас. Вже у 1980 році Чарльз Берліц і Вільям Л. Мур опублікували книгу «Розуельський інцидент». Письменники заявили, що метеорологічна куля була лише вигадкою військових і насправді уламки належать літаючому кораблю. Їх нібито було доставлено на базу ВПС США для дослідження. Книга породила додаткові теорії змови: почали з’являтися відео з розтином інопланетян, документи щодо урядової змови для приховування правди тощо.

Вже у 1994 році Пентагон визнав, що повітряна куля насправді була не метеорологічною. Виявилося, що це був секретний проєкт США «Могул», метою якого було виявлення випробувань радянської ядерної бомби. Однак це відкриття тільки посилило інтерес уфологів.

Місто за ці роки стало своєрідним туристичним центром для прихильників теорії існування позаземного життя. Там навіть відкрили музей НЛО.

Раніше Заборона розповідала про важливе відкриття вчених щодо одного з найсмертоносніших вивержень вулкана в історії людства. Вченим вперше вдалося розгадати помпейський геном людини.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій