Читаєте зараз
В Неаполі арештували відомого співака: його пов’язують з мафією, що мала справи в Україні

В Неаполі арештували відомого співака: його пов’язують з мафією, що мала справи в Україні

Ilona Kivva
Автор:
  • Тоні Коломбо з Neomelodica та його дружину Тіну Рісполі затримали у Неаполі 17 жовтня 2023 року.
  • Вважається, що подружжя отримувало незаконні кошти від мафіозного клану Ді Лауро, маскуючи їх під доходи від музичної діяльності чоловіка. 
  • Клан є частиною Каморри — однієї з найстаріших і найбільших злочинних організацій в Італії — і причетний до контрабанди цигарок з України.

Коломбо заперечує свої зв’язки з представниками організованої злочинності. При цьому Располі є вдовою вбитого боса неаполітанської мафії Гаетано Маріно, а сам Тоні — одним із улюбленіших виконавців серед італійських бандитів. Він настільки популярний, що на його весіллі були присутні десятки членів Каморри.

Заборона розповідає про справу проти відомого італійського виконавця.


Антоніо Коломбо: справа

Тоні Коломбо та його дружині Тіні Рісполі інкримінують кілька правопорушень, але найбільш значуще — співпраця з мафіозним кланом Марко Ді Лауро, пише The Guardian.

Вважається, що подружжя отримувало незаконні кошти, маскуючи їх під доходи від музичної діяльності чоловіка. Так, пара вела бізнес із угрупуванням Секондільяно на загальну суму €500 000. Прибутки реінвестувалися у закупівлю матеріалів та обладнання, необхідних для створення сигаретної фабрики. Пара також брала участь у створенні бренду одягу Corleone та енергетичного напою 9mm, названого на честь калібру пістолетних патронів. 

Подружжя заперечує будь-яку причетність до організованої злочинності. Хоча Располі є вдовою вбитого боса неаполітанської мафії Гаетано Маріно. Сам Тоні є одним із найвідоміших виконавців неомелодіки — італійського попжанру, який настільки полюбився мафіозі, що його називають італійським еквівалентом гангстерського репу. На Весіллі Коломбо і Располі були присутні десятки членів клану Каморра (одна з найстаріших і найбільших злочинних організацій в Італії). 

Читати більше новин в Telegram

Клан Ділауро: що відомо

Клан Ді Лауро є частиною Каморри і діє в основному в районах Секондільяно, Скампія, Міано, Маріанелла, Пішінола. Між серединою 1990-х і початком 2000-х років злочинна організація заробляла на продажі наркотиків, зробивши Секондільяно найбільшим відкритим ринком цих речовин у Європі. 

Після тривалої та жорстокої війни за контроль над торгівлею наркотиками мафіозі більшою мірою відмовилися від цього бізнесу і зосередилися на фальсифікації аукціонів. Члени групи вдавалися до насильства, щоб залякати інших учасників торгів і знизити ціни на нерухомість, перш ніж продати активи. Крім цього, клан придбав спортивні та букмекерські зали та супермаркети, займаючись контрабандою сигарет з Болгарії та України.

Засновником клану є Паоло Ді Лауро. Після нього контроль над угрупуванням перейшов до його синів. Марко, який є четвертим сином, був останнім великим босом клану. Його заарештували у 2019 році після 14 років пошуків.

Раніше Заборона розповідала про главу найбільшого мафіозного клану Італії Коза Ностра Маттео Мессіна Денаро. Його ловили 30 років.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій