Читаєте зараз
В Німеччині провели масштабну спецоперацію проти громадян Рейху: хто це такі

В Німеччині провели масштабну спецоперацію проти громадян Рейху: хто це такі

Tetiana Cherevko

280 співробітників правоохоронних органів брали участь у спецоперації, яка проходила у восьми федеральних землях Німеччини. Обшуки проводили у так званих громадян Рейху, пише Die Zeit.

У створенні кримінального угруповання звинувачують 20 людей. Вони хотіли дестабілізувати ситуацію в Німеччині.

«Група ображала державні установи по всій країні, а іноді й масово погрожувала їм, головним чином через соціальні мережі. За словами слідчих, нападів наразі не було. Прокуратура заявила, що група блокувала канали зв’язку з владою і таким чином хотіла вплинути на її рішення», — пояснили у виданні.

«Громадяни Рейху» — це рух, прихильники якого не визнають Федеративну Республіку та її демократичні структури. Вони створили радикальну організацію, яка готувала державний переворот в країні. Учасники угрупування прагнуть відкотити політику Німеччини до 1935 року та вести перемовини з країнами-переможницями Другої світової війни, за версією Рейху: Росією та США.

Правоохоронці вже проводили масштабний рейд у 2022 році. Тоді арештували 25 прихильників руху. Серед підозрюваних чи не головна роль у перевороті відводилася принцу Генріху XIII.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій