'
Читаєте зараз
В Україні відкрилась реєстрація на НМТ-2024: як податися 

В Україні відкрилась реєстрація на НМТ-2024: як податися 

Ilona Kivva
Автор:

Абітурієнти можуть зареєструватись для складання національного мультипредметного тесту у 2024 році з 14 березня по 11 квітня включно, повідомив міністр освіти і науки України Оксен Лісовий.

Основна сесія НМТ – форми вступного іспиту на бакалаврат замість ЗНО, введена у 2022 році через повномасштабну війну, відбудеться з 14 травня по 25 червня. Додаткова запланована на період з 11 по 19 липня.

«Як і у попередні два роки, скласти НМТ можна буде і за кордоном. Вже отримали підтвердження від 28 країн щодо можливості створити у їхніх містах тимчасові екзаменаційні центри», – написав Оксен Лісовий.

Цьогоріч Український центр оцінювання якості освіти проводить реєстрацію в безпаперовій формі. За допомогою спеціального сервісу вступникам треба створити персональний кабінет, зазначивши РНОКПП, прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, паспортні дані та виконати такі дії:

  • Вказати свої контакти, категорію (це може бути або випускник поточного року, або випускник минулих років), указати, чи є потреба в створенні особливих умов, вибрати з переліку предмет на вибір і населений пункт в Україні або за кордоном, де абітурієнт складатиме НМТ, а також мову екзаменування;
  • Завантажити сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;
  • Надіслати форму для обробки до регіонального центру оцінювання якості освіти.

Крім того, до 15 квітня зареєстрований учасник зможе внести зміни в персональному кабінеті: поміняти предмет на вибір на інший чи змінити населений пункт в Україні або за кордоном, у якому він бажає пройти тестування.

З 10 до 15 травня можуть зареєструватися ті, хто не зміг цього зробити з поважних причин під час основного періоду та ті, хто раніше отримав відмову. Зміни до реєстраційних даних можна буде внести до 19 травня.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій