Читаєте зараз
В Україні відкрили один КПП на кордоні з Польщею для вантажівок. Пропускають не всіх

В Україні відкрили один КПП на кордоні з Польщею для вантажівок. Пропускають не всіх

Tetiana Cherevko

На польсько-українському кордоні з 4 грудня почали пропускати вантажний транспорт через КПП  «Угринів — Долгобичув». Зазвичай цей пункт пропуску працював лише для легкових авто та автобусів, повідомили в Державній прикордонній службі.

Його відкрили для розблокування кордону з Польщею та зменшення черг. Станом на ранок 4 грудня на виїзд з України прикордонники оформили 30 великовагових транспортних засобів.

Поки через КПП пропускатимуть тільки порожні вантажівки загальною дозволеною масою понад 7.5 т, які прямують на виїзд з України. Заїзд транспорту у пункт пропуску здійснюється в порядку загальної черги.

Вантажівки стоять у черзі на КПП «Угринів — Долгобичув». Фото: ДПСУ

Відкриття КПП «Угринів — Долгобичув» для проїзду порожніх вантажівок погоджено у Варшаві під час двосторонньої зустрічі між представниками України та Польщі. Сторони напрацювали рішення, які мають допомогти розблокувати кордон.

Польські перевізники 6 листопада почали блокувати рух вантажівок з Польщі в напрямку до України у пунктах пропуску «Ягодин — Дорохуськ», «Краківець — Корчова», «Рава-Руська — Хребенне». Вони оголосили страйк через надмірну конкуренцію після лібералізації міжнародних перевезень між Україною та ЄС.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій