'
Читаєте зараз
Вбивство українського баскетболіста Єрмакова в Німеччині: поліція знайшла нові докази

Вбивство українського баскетболіста Єрмакова в Німеччині: поліція знайшла нові докази

Ilona Kivva
Автор:

Правоохоронці міста Ессен 16 лютого затримали ще трьох підозрюваних у вбивстві 17-річного українського спортсмена Володимира Єрмакова, повідомили в поліції.

Після допитів свідків події та аналізу доказів і відеозаписів правоохоронці виявили ознаки того, що до злочину могли бути причетні інші люди. Виконано ордери на арешт ще трьох підлітків: 14-річного німця-грека з Герне та 14-річного і 15-річного сирійців з Гельзенкірхена.

Молодиків вважають підозрюваними у вбивстві, замаху на вбивство і завданні тяжких тілесних ушкоджень. Один з підозрюваних вже знаходився під арештом одразу після скоєння злочину, але пізніше його звільнили через непереконливі на той момент докази причетності до вбивства.

Відділ із розслідування вбивств з’ясовує, чи причетні затримані хлопці до інших подібних злочинів. Розслідування триває.

Нагадаємо, 10 лютого на 17-річного баскетболіста родом з України Володимира Єрмакова напали з ножами на вулиці. Це сталось напередодні чергового матчу. Володимир разом із приятелем Артемом Козаченком виступали за молодіжну команду з баскетболу ART Giants з Дюссельдорфа.

Лікарі не змогли врятувати Єрмакова, Козаченко потрапив до реанімації. Пізніше у МЗС України повідомили, що здоров’ю хлопця, який вижив, вже нічого не загрожує.
Пізніше правоохоронці міста Ессена затримали двох підозрюваних по справі: 15-річного юнака турецького походження і 14-річного хлопця грецького походження.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій