Читаєте зараз
Вже пряма перспектива Третьої світової: генерали ЗСУ попередили світ  

Вже пряма перспектива Третьої світової: генерали ЗСУ попередили світ  

Yevheniia Kostina
  • РФ за пів року показала своє відношення до ядерної безпеки світу.
  • Найбільша атомна станція Європи знаходиться в руках терористів з липні 2022 року.
  • Українські воїни не складуть зброю навіть при ядерних ударах агресора.

Світ має припинити будь-які реальні кроки Росії застосувати тактичну ядерну зброю. За прямим втягуванням провідних країн в «обмежений» конфлікт напряму проглядається перспектива WWIII.

Заборона розповідає про один з ключових факторів, що змінив світ.


Ядерна війна

Пряма загроза застосування ЗС РФ тактичної ядерної зброї є одним з факторів, які вже з самого початку агресії мають неабиякий вплив на прийняття відповідних рішень, строки і обсяги надходжень. Про це в великій статті на Укрінформ написали головнокомандувач Збройних сил України, член Ради національної безпеки і оборони України, генерал Валерій Залужний та  генерал-лейтенант Михайло Забродський, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони і розвідки.

«Бойові дії на території України вже продемонстрували, наскільки РФ нехтує питаннями світової ядерної безпеки навіть у війні із застосуванням звичайних засобів. Зокрема, з липня 2022 року на території Запорізької АЕС російські війська облаштували військову базу, розмістивши важку артилерію, зокрема, реактивні системи залпового вогню БМ-30 Смерч. Важко уявити, що навіть ядерні удари дозволять РФ зломити волю України до супротиву», — йдеться в статті.

Втім, військові акцентують, що не можна ігнорувати загрозу, яка з’явиться для всієї Європи. Не можна також і повністю виключати імовірність прямого втягування провідних країн світу в так званий обмежений ядерний конфлікт, за яким вже напряму проглядається перспектива Третьої світової війни.

Читати більше новин в Telegram

«Знову вимушено, але вкрай необхідно, повернутися до джерела російської впевненості, а саме – до безкарності. Будь-які спроби практичних кроків щодо застосування тактичної ядерної зброї мають бути припинені з використанням всього арсеналу засобів, які є в розпорядженні країн світу. Адже, починаючи з цього моменту, РФ вже стане не лише загрозою для мирного співіснування України, інших її сусідів і низки європейських країн, а й державою-терористом воістину світового масштабу», —  резюмували Валерій Залужний та Михайло Забродський.

Раніше Заборона розповідала про висновки відомого авторитетного військового аналітика Тоні Ропера щодо можливого випробування РФ нової потужної міжконтинентальної ракети.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій