Читаєте зараз
Вже пряма перспектива Третьої світової: генерали ЗСУ попередили світ  

Вже пряма перспектива Третьої світової: генерали ЗСУ попередили світ  

Evgenia Kostina
  • РФ за пів року показала своє відношення до ядерної безпеки світу.
  • Найбільша атомна станція Європи знаходиться в руках терористів з липні 2022 року.
  • Українські воїни не складуть зброю навіть при ядерних ударах агресора.

Світ має припинити будь-які реальні кроки Росії застосувати тактичну ядерну зброю. За прямим втягуванням провідних країн в «обмежений» конфлікт напряму проглядається перспектива WWIII.

Заборона розповідає про один з ключових факторів, що змінив світ.


Ядерна війна

Пряма загроза застосування ЗС РФ тактичної ядерної зброї є одним з факторів, які вже з самого початку агресії мають неабиякий вплив на прийняття відповідних рішень, строки і обсяги надходжень. Про це в великій статті на Укрінформ написали головнокомандувач Збройних сил України, член Ради національної безпеки і оборони України, генерал Валерій Залужний та  генерал-лейтенант Михайло Забродський, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони і розвідки.

«Бойові дії на території України вже продемонстрували, наскільки РФ нехтує питаннями світової ядерної безпеки навіть у війні із застосуванням звичайних засобів. Зокрема, з липня 2022 року на території Запорізької АЕС російські війська облаштували військову базу, розмістивши важку артилерію, зокрема, реактивні системи залпового вогню БМ-30 Смерч. Важко уявити, що навіть ядерні удари дозволять РФ зломити волю України до супротиву», — йдеться в статті.

Втім, військові акцентують, що не можна ігнорувати загрозу, яка з’явиться для всієї Європи. Не можна також і повністю виключати імовірність прямого втягування провідних країн світу в так званий обмежений ядерний конфлікт, за яким вже напряму проглядається перспектива Третьої світової війни.

«Знову вимушено, але вкрай необхідно, повернутися до джерела російської впевненості, а саме – до безкарності. Будь-які спроби практичних кроків щодо застосування тактичної ядерної зброї мають бути припинені з використанням всього арсеналу засобів, які є в розпорядженні країн світу. Адже, починаючи з цього моменту, РФ вже стане не лише загрозою для мирного співіснування України, інших її сусідів і низки європейських країн, а й державою-терористом воістину світового масштабу», —  резюмували Валерій Залужний та Михайло Забродський.

Раніше Заборона розповідала про висновки відомого авторитетного військового аналітика Тоні Ропера щодо можливого випробування РФ нової потужної міжконтинентальної ракети.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій

Нагору