Читаєте зараз
Нікаб та пластиковий посуд: Заборони тижня

Нікаб та пластиковий посуд: Заборони тижня

Сергій Сурепін

Щотижневий дайджест закордонних новин від Zaborona.com. Коротко про головне, що відбувалося у світі:

1. YouTube заблокував обліковий запис пранкера Вольнова. Він поширював чутки про загиблих у кемеровскій «Зимової вишні» — детальніше читайте тут.

2. У Данії заборонили носити в громадських місцях нікаб і бурку. Заборона набуде чинності з 1 серпня. За появу в громадських місцях в одязі, що закриває обличчя, загрожуватиме штраф у 1000 крон. Уряд Данії підкреслює, що заборона не спрямована проти будь-якої релігії і не зачіпає право носити, наприклад, хіджаби й інший релігійний одяг.

3. У Росії планують обмежити роботу Microsoft. Радник президента по інтернету заявив, що в Росії «все добре з програмістами» і «вперше не соромно за індустрію».

4. Єврокомісія підтримала заборону пластикового посуду. Заборона стосуватиметься використання продуктів на зразок пластикового посуду, пластикових приборів, коктейльних соломинок, ватних паличок чи тримачів для повітряних кульок – того, чому можна знайти більш екологічні замінники.

Читати більше новин в Telegram

5. У США уродженця Казахстану засудили до 5 років в’язниці за злом Yahoo в інтересах ФСБ. Він також повинен заплатити штраф у розмірі 250 тисяч доларів.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій