'
Читаєте зараз
У РФ прикрили тканиною статуї оголених людей через РПЦ: Заборони тижня

У РФ прикрили тканиною статуї оголених людей через РПЦ: Заборони тижня

Сергій Сурепін

Щотижневий дайджест закордонних новин від Заборони. Коротко про головне, що відбувалося у світі:

Співробітники Новосибірського державного університету архітектури і дизайну прикрили тканиною статуї оголених жінок і чоловіків у фойє першого поверху. Це було зроблено перед приїздом делегації РПЦ – 23 серпня у виші проходив форум «Новосибірськ – місто безмежних можливостей». Один з учасників заходу, настоятель Покровського храму протоієрей Олександр Матрук підтримав рішення співробітників вишу: «А навіщо взагалі ці скульптури там стоять? Для чого вони там? Мистецтво? Ну і що, що мистецтво! Різні погляди у людей різних на мистецтво. Я думаю, правильно вчинило керівництво вишу, розпорядившись прикрити ці скульптури».

Photo: НГС.Новости

Влада мексиканського міста Гвадалахара прийняла закон, що дозволяє заняття сексом у публічних місцях. Після набуття чинності цього закону поліція не зможе затримувати і штрафувати ексгібіціоністів, а також людей, які займаються сексом на публіці, в автомобілях або інших місцях, де їх можуть побачити сторонні, якщо такі дії не викликають скарги і претензії інших мешканців. За заявами влади, поліція повинна зосередитися на боротьбі зі злочинністю, а не турбувати людей, у яких, можливо, немає грошей на номер у готелі.

Photo: pixabay.com

Кабінет міністрів України заборонив перереєстрацію, зняття з обліку транспортного засобу (ТЗ) у разі наявності відомостей про його власника в Єдиному реєстрі боржників. Згідно з документом, зокрема, під час держреєстрації та зняття з обліку ТЗ уповноважені особи сервісного центру МВС перевірятимуть відомості про його власника в реєстрі боржників і робитимуть відповідну позначку на заяві власника авто. Єдиний реєстр боржників є складовою частиною автоматизованої системи виконавчого провадження. Його основна мета – запобігання відчуження майна боржником, внесеним до реєстру.

Photo: biz.nv.ua

Apple видалила додаток для оренди житла «Суточно.ру» з App Store. Все через санкції США проти РФ – 20% бронювань через цей додаток здійснюються у Криму. Додаток може повернутися до App Store після того, як США скасують санкції проти РФ.

Читати більше новин в Telegram

Aerosmith заборонили Трампу використовувати їхню музику. Лідер гурту Стівен Тайлер через свою адвокатку надіслав офіційного листа до Білого дому. Співак вимагає від президента США Дональда Трампа припинити використовувати музику гурту під час мітингів. У листі Тайлер покликається на спеціальний закон, що забороняє будь-яке використання факту, який може ввести в оману щодо поглядів, зв’язків або приналежності людини – Тайлер не підтримує політику Трампа.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій