'
Читаєте зараз
Як еротичне захоплення Зеленським перетворює лібералів на клоунів

Як еротичне захоплення Зеленським перетворює лібералів на клоунів

Ilona Kivva
Автор:
Володимир Зеленський
  • Інтерес лібералів до персони президента України Володимира Зеленського значно зріс.
  • Професійне минуле Зеленського тільки підігріло захоплення лібералів, яка висловлює сексуальне захоплення президентом України у соцмережах.
  • Таке ставлення до Зеленського — не перший випадок сексуалізації політиків, яка зазвичай призводить до розчарування цими діячами.

Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого президент Володимир Зеленський потрапив у заголовки газет за свою позицію під час війни, особливо на фоні його попередньої кар’єри коміка. Крім газетних шпальт, ім’я президента з’являється у твітах та тік-токах із сексуальним підтекстом.

Заборона розповідає статтю в Rolling Stone про лібералів, які публікують пости із захопленням Зеленським, та про наслідки сексуалізації інших політиків.


Зеленський як секс-символ лібералів

Кожні кілька років, під час великих політичних і соціокультурних потрясінь, ліберали шукають перепочинку і сексуально об’єктивують першого більш-менш пристойного чоловіка, якого бачать, пише журнал Rolling Stone. Історія повторюється і з президентом України Володимиром Зеленським.

Після вторгнення той потрапив у заголовки газет за свою стійкість перед жорстокою військовою агресією. Він публікує фото в соцмережах, на яких сидить за одним столом із українськими солдатами. Той факт, що Зеленський не політик істеблішменту, а колишній комік, який свого часу здобув популярність за комедійний номер, у якому він зіграв «Хава Нагілу» своїм пенісом, лише додав захоплення публіки.

Таке замилування Зеленським виявляється і тривожним чином: жінки публікують про нього пости в TikTok і Twitter, які переважно складаються зі слайд-шоу президента під пісню «Герой» Мераї Кері.

Читати більше новин в Telegram
Твіт: ТЕРМІНОВО! Кожна жінка у вашому житті зараз хоча б трохи закохана у Володимира Зеленського, і ви нічого з цим не можете вдіяти
Твіт: Чи є хтось НЕ під заклинанням Зеленського?

Певним чином ця жага зрозуміла: Зеленський зарекомендував себе як лідер за майже немислимих обставин. Однак прагнення до сексуалізації людини, країна якої перебуває в облозі, здається необдуманим та недоречним рішенням, резюмує Rolling Stone.

Інші випадки сексуалізації політиків

У 2016 році Майкл Авенатті був успішним, але практично невідомим адвокатом позивача в Лос-Анджелесі з менш ніж 600 підписниками в Твіттері — переважно «друзями, родичами та захисниками», пише Time. Він адвокат Стормі Деніелс — акторку фільмів для дорослих, якій, за її словами, Трамп заплатив $130 000 за кілька днів до виборів 2016 року, щоб замовчала про стосунки на одну ніч, що вона мала з ним у 2006 році. За допомогою Авенатті позов Деніелс переріс у кримінальне розслідування адвоката Трампа Майкла Коена, який висунув перші звинувачення під присягою у відкритому суді про злочинну поведінку президента.

Авенатті викрив рекет Коена, зайнявся справами про десятки батьків-іммігрантів, розлучених зі своїми дітьми на кордоні з Мексикою і вступив у полеміку щодо висування Бретта Кавано до Верховного суду за допомогою звинувачень клієнтки Джулі Світнік, яка свтерджувала, що Кавано був присутній на вечірках на початку 1980-х років, на яких ґвалтували дівчат-підлітків.

Незважаючи на хвилю публічного захоплення, з березня 2019 року Авенатті висунули звинувачення в Каліфорнії та Нью-Йорку за ухилення від сплати податків, вимагання, шахрайство та розтрату. Він втратив право займатися адвокатською діяльністю, а 14 лютого 2020 року Авенатті визнали винним за всіма висунутими йому звинуваченнями в суді Нью-Йорка.

Другий із чотирьох федеральних кримінальних процесів за участю Авенатті розпочався 21 липня 2021 року в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія. Під час цього процесу Авенатті заявив, що буде захищатися сам. Його визнали винним у шахрайстві та крадіжці особистих даних при обтяжувальних обставинах.

У твіті політичної коментаторки Лії МакЕлрат 2017 року, який розлетівся мережею під назвою «Beto sex tweet», авторка написала, що Річард Охеда, демократ із Західної Вірджинії, який оголосив про балотування на пост президента у 2020 році, і Майкл Авенатті, адвокат, який представляв Стормі Деніелс і який міг балотуватися на пост президента, «виснажливо розкачуються під час статевого акту, а О’Рурк достатньо добре займається сексом, щоб викликати судоми в литках».

Твіт став таким популярним, що МакЕлрат ненадовго зробила свій обліковий запис приватним, однак згодом розблокувала свій обліковий запис, щоб засудити критичні реакції на її публікацію.

«Було цікаво спостерігати за реакцією на цей твіт сьогодні. Щоб він був зрозумілим — це було написано, щоб підкреслити токсичну маскулінність певних кандидатів та їхню відповідну філософію кампанії… Більшість людей зрозуміли твіт (див. відповіді). Проте деякі люди вирішили, використати це, щоб схарактеризувати мене як сексуально збочену» і знущатися з мене, ніби це було б погано, якби це було правдою», — написала вона.

Найчастіше подібні твіти викликають сором у всіх причетних, особливо коли ці політичні діячі виявляються більш не такими безневинними, як їх описують, і розчаровують публіку.

Раніше Заборона розповідала про відеозвернення президента України на 64-й церемонії вручення музичної нагороди Grammy в Лас-Вегасі.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій