Читаєте зараз
Як нацисти у 1940-х. Російські окупанти хочуть вирубувати українські ліси

Як нацисти у 1940-х. Російські окупанти хочуть вирубувати українські ліси

Markiian Oliiarnyk
український ліс
  • Українська розвідка з’ясувала, що міністр оборони РФ попросив у Путіна дозвіл на вирубку лісів в Україні.
  • Рашисти хочуть валити дерева незалежно від їхнього віку, форми власності та категорії земель (тобто можуть рубати навіть у заповідниках).
  • Деревину орки планують використати на потреби своїх окупаційних корпусів, а те, що залишиться — продати.

Головне управління розвідки Міністерства оборони України отримало документ, який доводить, що рашисти мають намір вирубувати українські ліси на тимчасово окупованих землях. До таких заходів вдавалися нацисти у 1940-х, що призвело до значного збідніння українського екофонду. До того ж нахабні окупанти сподіваються ще й заробити на деревині, що залишиться після їхніх злочинних дій.

Заборона розповідає про плани російських загарбників щодо знищення українських лісів.


Плани Росії щодо вирубки українських лісів

Головне управління розвідки Міноборони України отримало дані про те, що російські окупанти хочуть організувати масову вирубку українських лісів на тимчасово окупованих територіях.

Про це свідчить лист від міністра оборони країни-агресора Сергія Шойгу «Про можливість вирубки на землях оборони», адресований особисто вождю Володимиру Путіну. Шойгу просить дозвіл на тотальну вирубку українських дерев незалежно від віку насаджень, форми власності та категорії земель з метою забезпечення потреб окупантів (побудови фортифікаційних споруд, переправ тощо).

З тексту документу випливає, що під зруб можуть потрапити навіть ліси у заповідних зонах. При цьому не використану деревину Шойгу пропонує продавати, а отримані кошти залучати на забезпечення окупаційних корпусів рашистів.

Читати більше новин в Telegram

«На сьогодні без винятку всі ліси, що опинилися на тимчасово окупованих територіях, знаходяться в зоні найвищого ризику. Тотальне вирубування зелених насаджень це черговий страшний злочин окупантів та створення екоциду. Останній раз подібне на території України відбувалось під час фашистської окупації. Коли загарбники знищували та вивозили матеріальні та природні цінності», — зазначили в Головному управлінні розвідки.

Лист міністра оборони РФ Сергія Шойгу до Володимира Путіна. Фото: Головне управління розвідки МО України/Telegram

Раніше Заборона розповідала про плани Путіна з організації теракту на Чорнобильській АЕС, щоб створити техногенну катастрофу і звинуватити у цьому Україну.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій