'
Читаєте зараз
Заборона Медіа отримала Siebenpfeiffer-Preis 2022

Заборона Медіа отримала Siebenpfeiffer-Preis 2022

Yevheniia Kostina
  • Журналістська премія пам’яті Філіпа Зібенпфайфера присуджується кожні два-три роки.
  • Журі відзначає вклад у забезпечення свободи слова.
  • В 2022 році нагородження відбулося в Цвайбрюкені 13 листопада.

Українське незалежне медіа Заборона удостоїлася рідкісної нагороди. Фонд Siebenpfeiffer опікується свободою слова і звертає увагу світу на тих, хто своєю роботою захищає стандарти журналістики.

Заборона розповідає про відзнаку німецького фонду.


Премія Зібенпфайфера 2022

13 листопада в Німеччині вручили нагороду за вклад у забезпечення свободи слова, яка заснована журналістськими союзами двох німецьких земель — Саар і Баден-Вюртемберг. Відзнаку отримала команда українського незалежного видання Заборона.

Премія Siebenpfeiffer вручається раз на два роки. Попередніми переможцями були американський журналіст Глен Грінвалд, турецький документаліст Кан Дундар, німецька журналістка Аня Решке, організація «Репортери без кордонів».

Журі премії 2022 року відзначили спеціальною відзнакою журналістку російського видання Insider Марфу Смирнову, яка займається викриттям військових злочинів російських військових, і журналістку білоруського видання TUT.by Любу Каспярович.

Читати більше новин в Telegram

«Війна є природною загрозою для свободи слова, тому так важливо сьогодні захищати журналістів і пресу», — зазначив голова фонду Зібенпфайфера доктор Теофіл Галло під час церемонії нагородження у холі Розенгарден.

Премія Зібенпфайфера — журналістська премія пам’яті Філіпа Якоба Зібенпфайфера, одного з піонерів боротьби за свободу преси в південній Німеччині в 19 столітті. Премія присуджується Фондом Зібенпфайфера в Гомбурзі та становить 10 000 євро.

Раніше Заборона розповідала про Пулітцерівську премію, яку в 2022 році отримали всі українські журналісти.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій