'
Читаєте зараз
Заборона проводить опитування. Може, найголовніше на цей час

Заборона проводить опитування. Може, найголовніше на цей час

Yevheniia Kostina
Опитування Заборони
  • СМО Заборони пояснює, нашо ми це робимо.
  • Як ми будемо використовувати дані (чи нам просто нема чого робити?).
  • Роздаємо мерч (крутий).

Заборона проводить опитування серед своїх постійних читачів та людей, які про нас з якихось (з яких саме?)  причин ще не знають. Це робиться для того, аби незалежне медіа змогло розширити аудиторію, в тому числі підписників.

Про те, чого хоче добитися Заборона цим опитуванням та як буде використовувати дані, більш детально розповів СМО медіа Володимир Фоміченко-Закуцький.


Заборона: що це за медіа

«Опитування нам потрібне для того, аби зрозуміти, як читачі сприймають Заборону як медіа. Щоб ми виявили наші слабкі місця і стали ще кращими для тих, хто нас вже любить\не любить, і для тих, хто з якихось причин про нас ще не знає. Тому я прошу всіх, хто читає цей текст: витратите кілька хвилин і пройдіть опитування; надішліть трьом (п’ятьом, десятьом) своїм друзям посилання на нього. Заборона завжди чесна, відкрита і готова допомогти, вірю, що й наші люди — такі самі», — зазначає Володимир Фоміченко-Закуцький.

Дані, що ми отримаємо в рамках дослідження, будуть використовуватися в інформаційній політиці, а також для вибору читацької моделі. СМО медіа нагадав, що на сьогоднішній день підтримати Заборону матеріально можна лише за допомогою Patreon, досить важкого сервісу.

«Він не дуже зручний, тим більше, що він дозволяє робити просто донейшн. Ми не хотіли б так працювати, бо робимо дійсно ексклюзивний контент. Які є способи допомогти грошима? Це може бути одноразовий донат. Або щомісячний платіж – від 50 гривень до, припустимо, 50 000 гривень. Чому ні? Адже Заборона робить те, чого більше не робить ніхто в Україні.  Можна оформити річну передплату. Тобто наразі шукаємо той варіант, який буде максимально зручним як для нашого медіа, так і для людей, які хочуть стати частиною спільноти», — роз’яснив Володимир Фоміченко-Закуцький.

Читати більше новин в Telegram

Користуйтеся можливістю впливати на Заборону

Опитування допоможе зрозуміти, що подобається нашим читачам, а що — ні. Як ми можемо висловити свою подяку за лояльність? Скільки і за яких умов потенційні читачі готові розширити спільноту Заборони?

Ми плануємо проводити подібні дослідження щокварталу.

Регулярні опитування зкорегують дії редакції, дозволять оцінювати, наскільки змінилася думка користувачів. Якщо у вас є питання, ідеї, побажання або пропозиції про партнерство, ви завжди можете нам написати в соціальних мережах або звернутися через спеціальну сторінку Співпраця з Забороною.

Нагадаємо, що 4 листопада 2021 року в Києві відбудеться презентація книги журналістки, співзасновниці Заборони Катерини Сергацкової «Прощавай, Ісламська державо!» видавництва «Самміт-Книга».

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій