Читаєте зараз
Заборона та MEGOGO створили аудіосеріал про банди підлітків у Кривому Розі

Заборона та MEGOGO створили аудіосеріал про банди підлітків у Кривому Розі

Evgenia Kostina
Аудиосериал "Беги"
  • «Беги» розповідає про підліткові банди «бігунів» у Кривому Розі.
  • Ці банди ворогували між собою у 1980-90-х роках.
  • Аудіосеріал складається з п’яти епізодів.

Видання Заборона спільно із медіасервісом MEGOGO представляють документальний аудіосеріал «Беги» про підліткові банди «бігунів» у Кривому Розі, які ворогували між собою у 80-90-х роках.

Аудіосеріал «Беги» складатиметься із п’яти епізодів, які щотижня виходитимуть ексклюзивно на  MEGOGO, а вже згодом з’являться на подкаст-платформах Заборони.


У новому аудіопроєкті слухачі почують історії про тих, хто брав участь у підліткових війнах, і тих, хто намагався їх зупинити.

У середині 1980-х — початку 1990-х років Кривий Ріг охопила війна «бігунів» — так називали підлітків, які об’єднувалися у ворогуючі банди і вчиняли набіги на території суперників. За 10 років через цю підліткову війну загинули 28 дітей і один міліціонер.

Більше двох тисяч підлітків отримали поранення, медики фіксували сотні каліцтв. Але притягнути до відповідальності дітей до 16 років було майже неможливо.

Виробництвом аудіосеріалу «Беги» займалася команда Заборони. Ведучою та автором проєкту стала головна редакторка видання Катерина Сергацкова, журналістом та продюсером Федір Попадюк, звукорежисером — Євген Клімук. 

Послухати аудіосеріал «Беги» можна абсолютно безкоштовно в мобільному додатку MEGOGO у розділі «Аудіо» на смартфонах на базі iOS та Android, а також в автомобілях з аудіосистемою Android Auto та Apple CarPlay. Згодом аудіосеріал буде доступний на подкаст-платформах Заборони.

Нагадаємо, що ми збираємо кошти на другий сезон артпроєкту про чейнджмейкерів, активістів та активісток «Підпалюй», а поки можна подивитися, що знімальна команда Заборони побачила під час зйомок у Чернігові.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій

Нагору