'
Читаєте зараз
Заборона та MEGOGO створили аудіосеріал про банди підлітків у Кривому Розі

Заборона та MEGOGO створили аудіосеріал про банди підлітків у Кривому Розі

Yevheniia Kostina
Аудиосериал "Беги"
  • «Беги» розповідає про підліткові банди «бігунів» у Кривому Розі.
  • Ці банди ворогували між собою у 1980-90-х роках.
  • Аудіосеріал складається з п’яти епізодів.

Видання Заборона спільно із медіасервісом MEGOGO представляють документальний аудіосеріал «Беги» про підліткові банди «бігунів» у Кривому Розі, які ворогували між собою у 80-90-х роках.

Аудіосеріал «Беги» складатиметься із п’яти епізодів, які щотижня виходитимуть ексклюзивно на  MEGOGO, а вже згодом з’являться на подкаст-платформах Заборони.


У новому аудіопроєкті слухачі почують історії про тих, хто брав участь у підліткових війнах, і тих, хто намагався їх зупинити.

У середині 1980-х — початку 1990-х років Кривий Ріг охопила війна «бігунів» — так називали підлітків, які об’єднувалися у ворогуючі банди і вчиняли набіги на території суперників. За 10 років через цю підліткову війну загинули 28 дітей і один міліціонер.

Більше двох тисяч підлітків отримали поранення, медики фіксували сотні каліцтв. Але притягнути до відповідальності дітей до 16 років було майже неможливо.

Читати більше новин в Telegram

Виробництвом аудіосеріалу «Беги» займалася команда Заборони. Ведучою та автором проєкту стала головна редакторка видання Катерина Сергацкова, журналістом та продюсером Федір Попадюк, звукорежисером — Євген Клімук. 

Послухати аудіосеріал «Беги» можна абсолютно безкоштовно в мобільному додатку MEGOGO у розділі «Аудіо» на смартфонах на базі iOS та Android, а також в автомобілях з аудіосистемою Android Auto та Apple CarPlay. Згодом аудіосеріал буде доступний на подкаст-платформах Заборони.

Нагадаємо, що ми збираємо кошти на другий сезон артпроєкту про чейнджмейкерів, активістів та активісток «Підпалюй», а поки можна подивитися, що знімальна команда Заборони побачила під час зйомок у Чернігові.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій