'
Читаєте зараз
Замовники вбивства Гандзюк можуть уникнути покарання. Так вважає її адвокат

Замовники вбивства Гандзюк можуть уникнути покарання. Так вважає її адвокат

Сергій Сурепін

Замовники вбивства радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк можуть уникнути покарання. Це може статися в тому випадку, якщо до суду перепадуть справу проти виконавців нападу в її нинішньому вигляді. Про це заявила адвокатка Гандзюк Євгенія Закревська, повідомляє «Громадське».

Читайте також: У Херсоні облили кислотою працівницю міської ради

«Я хочу наголосити, що станом принаймні на вчора цим виконавцям не було змінено підозру і не було додано ознаку замовності. Другий момент: якщо справу щодо виконавців передадуть у суд, то з чого і де будуть брати докази, яким чином використають ці докази в провадженні СБУ, яка шукає замовників?» – повідомила Закревська.

Читайте також: Гандзюк не впізнала підозрюваного у нападі на неї

Також вона пояснила, що в разі відсутності ознаки замовності в провадженні поліції щодо виконавців буде неможливо притягнути до відповідальності замовників, яких розшукують в межах іншого провадження – відкритого Службою безпеки. Адвокатка додала, що вони не можуть бути двічі підозрюваними чи двічі обвинуваченими – можуть обвинувачуватися тільки один раз.

Читати більше новин в Telegram

Читайте також: Підозрюваного в нападі на Гандзюк відпустили з-під варти

Нагадаємо, Катерину Гандзюк облили кислотою 31 липня. На неї вилили близько літра рідини. Катерина отримала хімічні опіки 30% тіла. 4 листопада Гандзюк померла в лікарні. За неофіційною інформацією, у неї відірвався тромб. Президент України Петро Порошенко заявив, що вбивці мають бути покарані. Поліція перекваліфікувала справу Гандзюк на закінчене умисне вбивство.

Також 4 листопада в Києві (і не тільки) у зв’язку зі смертю Гандзюк пройшла акція «Її вбили».

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій