(c) 2018  ГО “Крос Медіа” – Усі права захищено

Photo: facebook / Катерина Гандзюк

Замовники вбивства Гандзюк можуть уникнути покарання. Так вважає її адвокат

Замовники вбивства радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк можуть уникнути покарання. Це може статися в тому випадку, якщо до суду перепадуть справу проти виконавців нападу в її нинішньому вигляді. Про це заявила адвокатка Гандзюк Євгенія Закревська, повідомляє «Громадське».

Читайте також: У Херсоні облили кислотою працівницю міської ради

«Я хочу наголосити, що станом принаймні на вчора цим виконавцям не було змінено підозру і не було додано ознаку замовності. Другий момент: якщо справу щодо виконавців передадуть у суд, то з чого і де будуть брати докази, яким чином використають ці докази в провадженні СБУ, яка шукає замовників?» – повідомила Закревська.

Читайте також: Гандзюк не впізнала підозрюваного у нападі на неї

Також вона пояснила, що в разі відсутності ознаки замовності в провадженні поліції щодо виконавців буде неможливо притягнути до відповідальності замовників, яких розшукують в межах іншого провадження – відкритого Службою безпеки. Адвокатка додала, що вони не можуть бути двічі підозрюваними чи двічі обвинуваченими – можуть обвинувачуватися тільки один раз.

Читайте також: Підозрюваного в нападі на Гандзюк відпустили з-під варти

Нагадаємо, Катерину Гандзюк облили кислотою 31 липня. На неї вилили близько літра рідини. Катерина отримала хімічні опіки 30% тіла. 4 листопада Гандзюк померла в лікарні. За неофіційною інформацією, у неї відірвався тромб. Президент України Петро Порошенко заявив, що вбивці мають бути покарані. Поліція перекваліфікувала справу Гандзюк на закінчене умисне вбивство.

Також 4 листопада в Києві (і не тільки) у зв’язку зі смертю Гандзюк пройшла акція «Її вбили».

Про автора

Редактор стрічки новин Zaborona.com. Автор телеграм-каналу "Геймер".