'
Читаєте зараз
Затягнути батареї. Швейцарія ввела особливу вимогу на період холодів

Затягнути батареї. Швейцарія ввела особливу вимогу на період холодів

Ilona Kivva
Автор:
  • Європа готується до опалювального сезону та можливого дефіциту газу.
  • У Швейцарії ввели штрафні санкції за перегрів будинків.
  • Поліція та прокуратура країни проводитиме періодичні перевірки у кантонах.

Температура у будинках швейцарців опалювального сезону 2022-2023 не перевищуватиме 19 градусів Цельсія, а вода — 60. Сауни та басейни нагрівати взагалі заборонили, як і використовувати теплові конвектори.

Заборона розповідає про жорсткий закон у країні.

Штрафи за перегрів будинку: закон у Швейцарії

Уряд країни запровадив федеральний закон про газ, який передбачає введення значних обмежень для місцевих жителів, щоб максимально зекономити енергоресурс для проходження опалювального сезону, пише Blick

Так, людей, будинки яких опалюються газом, зобов’язали підтримувати температуру приміщень не вище 19 градусів Цельсія, а воду нагрівати тільки до 60°C. Виняток у температурному режимі зроблять для лікарень, пологових та будинків для літніх людей. Нагрівати басейни та сауни заборонили взагалі, як і користуватися додатковими променевими обігрівачами (конвекторами).

Регулятор температури на радіаторі. Фото: Thomas Breher/Pixabay

За порушення вимог передбачене покарання:

Читати більше новин в Telegram
  • штраф за неумисний перегрів приміщення;
  • до трьох років позбавлення волі за свідомі дії.

У разі ненавмисного порушення сума штрафу становитиме від 30 франків до 3000 франків за день (приблизно від $31 до $3100). Розмір покарання визначається відповідно до особистих та економічних обставин винного. Штрафні санкції для компаній, які свідомо перевищать квоту газу, будуть ще суворішими. Також в уряді анонсували перевірки, які періодично проводитимуть профільні органи (прокуратура та поліція).

«Ми не поліцейська держава. Поліція ходить не до всіх, але вибіркові перевірки можуть проводитися. Розпорядження передусім базуються на тому, що переважна більшість населення дотримується закону», — сказав міністр економіки країни Гай Пармелін.

Раніше Заборона розповідала про план Європейського Союзу REPowerEU щодо відмови від російських енергоносіїв. Стратегія серед іншого передбачає відмову від російського газу і пришвидшений перехід на зелені джерела енергії.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій