'
Читаєте зараз
Зеленський пообіцяв знизити ціни на бензин та дизель

Зеленський пообіцяв знизити ціни на бензин та дизель

Iryna Troian
Автор:
Oil
  • 22 лютого 2022 року у зверненні до українців Володимир Зеленський анонсував програму економічного патріотизму на тлі загрози РФ. 
  • Програма передбачає зниження податкового навантаження на бізнес та цін на бензин і дизельне паливо.
  • Також 23 лютого Володимир Зеленський має зустрітися із топ-50 представниками українського бізнесу. 

22 лютого 2022 року президент України оголосив про запровадження програми економічного патріотизму. Серед її основних цілей, зокрема, передбачено і зниження податку на додану вартість (ПДВ) на бензин та дизельне паливо. 

Заборона розповідає деталі звернення Зеленського та про те, що означає нова програма.


Програма економічного патріотизму від Зеленського

Президент України Володимир Зеленський ініціював програму економічного патріотизму. Вона передбачатиме цільову підтримку окремих галузей, зменшення податкового навантаження на бізнес та обмеження перевірок.

«Це стимули для залучення коштів населення у бізнес та банківську систему. Зниження ПДВ [податок на додану вартість] на бензин та дизель. Це дозволить зменшити ціни на заправках. Наша мета — набуття економічної незалежності. Особливо в енергетиці», — наголосив Володимир Зеленський. 

Він озвучив про необхідність створення Оборонної коаліції у парламенті на тлі загрози РФ. Це стосується оперативного ухвалення рішень Верховною Радою, необхідних для посилення оборонної здатності держави. 

Читати більше новин в Telegram

Також Зеленський анонсував зустріч на 23 лютого із 50 представниками великого бізнесу в Україні.

Раніше Заборона розповідала про звіт Національного банку України щодо прогнозів інфляції та пояснювала, як впливає облікова ставка на кінцевого споживача.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій