'
Читаєте зараз
Активісти пишуть Путіну листи, щоб звільнити Сенцова

Активісти пишуть Путіну листи, щоб звільнити Сенцова

Сергій Сурепін

9 серпня українські активісти вирішили писати листи президентові РФ Володимиру Путіну. Вони хочуть, щоби РФ звільнила режисера Олега Сенцова, який голодує 88-й день та вже не встає з ліжка.

Що розповіли активісти?

«Вчора сестра Олега Сенцова отримала від нього листа. Олег майже не встає. Пише, що кінець близько і мова не про звільнення. Звільнити Олега Сенцова особисто просив генсек Ради Європи. Пізніше Путіну написала мати Олега. Ці звернення досі без відповіді. Давайте посилимо цей заклик! Ми не знаємо, скільки у нас часу. Можливості організму не безмежні. Але ми точно знаємо, що не можна просто спостерігати, як із людини по краплі витікає життя. Рішення про помилування – це одна із останніх можливостей врятувати життя Олега. Тому таких листів має бути якомога більше. Давайте об’єднаємо зусилля! Разом і до кінця! Напиши листа Путіну!», – повідомила адміністрація спільноти Save Oleg Sentsov у Facebook.

Активісти просять надсилати текст листа, який доступний за посиланням. Також вони просять продублювати його електронною поштою.

 

Читати більше новин в Telegram

Читайте також:

«Кінець близький»: Сенцов написав листа сестрі

Стан Сенцова погіршився. Адвокат повідомляє про проблеми з серцем

Місяць голодування Сенцова: Хронологія протесту

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій