'
Читаєте зараз
Американці злили секретний План Б Путіна

Американці злили секретний План Б Путіна

Iryna Troian
Автор:
  • Росія не змогла отримати швидку перемогу в Україні і перейшла до плану Б.
  • Путін хоче змусити український уряд визнати претензії на південь та Донбас.
  • Таким чином росіяни мають забезпечити сухопутній міст між Росією та окупованим Кримським півостровом.

З огляду на те, що повномасштабне вторгнення Росії в Україну затягнулось на понад три тижні із значними втратами для окупантів, Володимир Путін більше не переслідує ціль взяти Київ. Тепер рашисти хочуть змусити українське керівництво здати південні та східні території України.

Заборона розповідає про оцінки американських посадовців подальшого перебігу подій в Україні.


План Б Путіна: націляться на південь і Донбас

Президент Росії Володимир Путін змінив тактику у війні проти України на тлі великих втрат рашистів та затяжних боїв, пише The Wall Street Journal з посиланням на джерела серед американських чиновників.

«Нові наміри Путіна полягають в тому, щоб змусити Київ прийняти російські претензії на південні та східні території України. Захопивши Крим і регіони Донбасу в 2014 році, тепер Росія хоче забезпечити сухопутний міст до Кримського півострова, а також розширити контроль над регіоном Донбасу», — йдеться в статті WSJ.

За оцінками американських чиновників, Путін продовжуватиме військовий тиск шляхом обстрілів українських міст, розраховуючи на те, що президент Зеленський погодиться на нейтральний статус та інші вимоги Росії. Якщо їх відхилять, очікується, що спробують утримати окуповані території і продовжуватиме війну. 

Читати більше новин в Telegram

Зміна стратегії ворога для громадян України означатиме тижні, а можливо, і місяці ракетних та артилерійських атак задля тиску на уряд.

Незрозумілим залишається статус Києва, адже невідомо, чи зможе Росія зібрати достатню кількість військ для оточення та взяття української столиці.

«Інтерпретація стратегії Путіна не є результатом офіційної оцінки розвідувального співтовариства, а є точкою зору деяких американських чиновників, які мають доступ до секретної інформації», — уточнює The Wall Street Journal.

Раніше Заборона розповідала про те, скільки українців вірить у перемогу у війні та про те, чи готові в Україні йти на поступки окупантам.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій