'
Читаєте зараз
Сцену з Містером Бігом вирізали з фінальної серії сиквелу «Секс і місто»

Сцену з Містером Бігом вирізали з фінальної серії сиквелу «Секс і місто»

Markiian Oliiarnyk
Кріс Нот
  • Сцену з Містером Бігом у виконанні Кріса Нота вирізали з фінального епізоду серіалу «І просто так…».
  • Усе через сексуальний скандал за участю актора: у грудні-2021 четверо жінок звинуватили його у сексуальних домаганнях і насильстві.
  • Свою провину Нот заперечує і стверджує, що ніколи ні до кого не домагався.

Містер Біг, один з основних персонажів серіалу «Секс і місто» у виконанні голлівудського актора Кріса Нота, не з’явиться у фінальному епізоді сиквелу, що називається «І просто так…» (And Just Like That), як було заплановано раніше. Керівництво компанії HBO вирішило вирізати сцену з ним на тлі сексуального скандалу за участю актора, який розгорівся у грудні 2021 року.

Заборона розповідає про грандіозний сексуальний скандал за участю зірки культового серіалу «Секс і місто».


Кріс Нот у серіалі «І просто так…»  

Творці серіалу «І просто так…», який є прямим продовженням культового серіалу «Секс і місто», вирішили вирізати сцену з Крісом Нотом з фінального десятого епізоду, пише Variety.

У серіалі «Секс і місто» Кріс Нот грав роль Містера Біга, чоловіка мрії головної героїні Керрі Бредшоу у виконанні Сари Джесіки Паркер. У сиквелі «І просто так…» персонаж Нота помирає у першому епізоді від серцевого нападу на велотренажері. У фінальному епізоді серіалу Містер Біг мав з’явитися у вигляді спогадів головної героїні. У цій сцені Керрі мала прийти на Міст Мистецтв у Парижі і розвіяти прах Містера Біга над Сеною.

Як пише Variety, у компанії HBO вирішили, що фінальні кадри з Крісом Нотом є недостатньо значущими, щоб ризикувати репутацією компанії на тлі сексуального скандалу, в який встряг актор.

Читати більше новин в Telegram

Показ фінального епізоду «І просто так…» запланований на 3 лютого на стрімінговій платформі HBO Max. 

Сексуальний скандал за участю Кріса Нота

Після виходу перших двох серій сиквелу «Секс і місто» чотири жінки звинуватили Кріса Нота у нападі, насильстві та сексуальних домаганнях.

Перші звинувачення висловили дві жінки 16 грудня 2021 року у статті Hollywood Reporter. За їхніми словами, перший інцидент стався у Лос-Анджелесі у 2004 році, а другий — у Нью-Йорку у 2015 році.

Трохи згодом до звинувачень долучилася акторка Зої Лістер Джонс, колега Нота по серіалу «Закон і порядок». Вона заявила, що у 2005 році актор непристойно поводився на знімальному майданчику і проявляв до неї інтерес сексуального характеру.

Четвертою жінкою, яка публічно заявила про домагання з боку Кріса Нота, стала співачка Ліза Джентіле. За її словами, у 2002 році актор напав на неї у її квартирі і намагався примусити до сексу. Після того, як вона дала йому відпір, Нот утік з квартири, а наступного дня прислав кілька погроз. У них зазначалося, що він зробить усе, щоб зруйнувати кар’єру Лізи, якщо вона комусь про це розповість.  

У грудні-2021 актор відповів на перші два звинувачення, що були опубліковані в Hollywood Reporter і заперечив свою провину. «Звинувачення проти мене, висунуті особами, з якими я зустрічався кілька десятиліть тому, є категорично неправдивими. Неважливо, чи цим історіям 30 років, чи 30 днів — усі вони брехня. У мене є межа, яку я ніколи не переступав і не переступатиму. Зустрічі були за згодою. Я точно не знаю, чому вони про це заговорили саме зараз, але я точно впевнений: я не нападав на цих жінок», — розповів Нот.

Після появи звинувачень компанія CBS звільнила Нота від його ролі Вільяма Бішопа у перезавантаженні культового кримінального серіалу «Вирівнювач» (The Equalizer).

Раніше Заборона розповідала про найгучніший скандал Голлівуду останніх років за участю голлівудського продюсера Гарві Вайнштейна. Десятки відомих актрис звинуватили його у сексуальних домаганнях та зґвалтуванні, за що він втратив свою компанії Miramax Films, а у березні 2020 року був засуджений до 23 років позбавлення волі.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій