'
Читаєте зараз
Bellingcat назвав імʼя другого підозрюваного в отруєнні Скрипалів

Bellingcat назвав імʼя другого підозрюваного в отруєнні Скрипалів

Сергій Сурепін

Розслідувачі The Insider і Bellingcat дізналися справжнє ім’я Олександра Петрова, він – Олександр Євгенович Мишкін. Чоловіка підозрюють в отруєнні колишнього російського військового розвідника Сергія Скрипаля та його дочки Юлії в британському Солсбері.

  • Сергій Скрипаль – колишній співробітник російської військової розвідки, громадин Британії. Зараз проводиться розслідування. Вважається, що за отруєнням може стояти РФ.

За даними журналістів-розслідувачів, Олександр Мишкін є військовим лікарем і співробітником ГРУ. Олександр Мишкін народився 13 липня 1979 року в селі Лойга в Архангельській області. Він закінчив престижну військово-медичну академію. Під час навчання Мишкін був завербований ГРУ й до 2010 року переїхав до Москви, де отримав паспорт на нове ім’я – Олександр Петров.

Читайте також: Підозрюваний в отруєнні Скрипалів воював на Донбасі

Також розслідувачі дізналися, що в період 2011-2018 рр. Олександр Мишкін дуже багато роз’їжджав під новим ім’ям. Зокрема, він кілька разів відвідував Україну і Придністров’я. Востаннє Петров-Мишкін був у Києві під час Майдану в грудні 2013 року.

Що сталося

Читати більше новин в Telegram

Нагадаємо, 4 березня 2018 року колишнього російського агента Сергія Скрипаля та його доньку Юлію отруїли нервово-паралітичною речовиною Новачок у британському Солсбері. Уряд Великої Британії заявив, що речовина військового походження, якою було отруєно сім’ю Скрипалів, була розроблена в РФ. Уже 5 вересня поліція Великої Британії назвала імена громадян Росії, підозрюваних в отруєнні Сергія і Юлії Скрипалів. За даними британських правоохоронців, ними є співробітники російської військової розвідки Олександр Петров і Руслан Боширов.

 

Читайте також:

Підозрюваний в отруєнні Скрипалів воював на Донбасі

В Британії випустили горілку «Новичок». Людей це обурило

Скрипаль не вірить, що його отруїла РФ і підтримує анексію Криму

Підозрюваний в отруєнні Скрипалів вивіз Януковича з України

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій