Читаєте зараз
Білл Гейтс закликав робити щорічну ревакцинацію проти COVID-19. Річ не у 5G

Білл Гейтс закликав робити щорічну ревакцинацію проти COVID-19. Річ не у 5G

Markiian Oliiarnyk
Білл Гейтс
  • Білл Гейтс спрогнозував спад пандемії COVID-19 у другій половині 2022 року.
  • За його словами, пандемію можна буде розглядати як спалах сезонного грипу.
  • Мільярдер переконаний, що завдяки Омікрону з’явиться потужний колективний імунітет, але його треба буде підтримувати щорічною ревакцинацією.

Американський мільярдер і філантроп, засновник компанії Microsoft і один із найбільших інвесторів у сферу охорони здоров’я Білл Гейтс розповів про свої прогнози щодо ймовірного завершення пандемії COVID-19 у світі. На його думку, у цьому людству допоможе новий штам Omicron, який потужною хвилею пройде всіма країнами світу. Як результат, у другій половині 2022 року різко скоротиться кількість нових випадків захворювання.

Заборона розповідає про прогнози колись найбагатшої людини світу Білла Гейтса щодо ймовірного завершення пандемії COVID-19.


Гейтс: коронавірус стане для нас як сезонний грип

11 січня 2022 року американський мільярдер і головний цап-відбувайло усього антивакцинаторського руху, Білл Гейтс поділився у Twitter своїми прогнозами щодо можливого завершення пандемії COVID-19.

Так, на його думку, уже у другій половині 2022 року пандемія коронавірусу може піти на спад і почне розглядатися світовою системою охорони здоров’я як спалах сезонного грипу. За його словами, саме тоді у світі завершиться потужна хвиля Омікрону, після якої рівень захворюваності в усіх країнах різко скоротиться. 

«Більшість важких випадків будуть серед невакцинованих людей. Як тільки Омікрон пройде по всіх країнах, в інший час року має бути набагато менше випадків захворювання. Тож коронавірус можна буде розглядати радше як сезонний грип», — заявив засновник компанії Microsoft.

Читати більше новин в Telegram
Прогнози Білла Гейтса щодо ймовірного завершення пандемії COVID-19 у 2022 році. Пост: @BillGates/Twitter

Появу нових, більш трансмісивних варіантів SARS-CoV-2 Гейтс вважає малоймовірною, однак не відкидає такої ймовірності на 100%. «Ця пандемія вже кілька разів дивувала нас своїми сюрпризами», — йдеться у його твіті

Водночас філантроп переконаний, що Омікрон дозволить людям виробити потужний колективний імунітет, принаймні на увесь наступний рік. Однак, щоб підтримувати його на належному рівні, на думку мільярдера, нам доведеться протягом тривалого часу робити щорічну ревакцинацію проти COVID-19.

Раніше Заборона розповідала про те, чому антивакцинатори з усього світу звинувачують Гейтса у масовому чипуванні людства за допомогою вакцин, та як з цього ажіотажу довкола мікрочипів скористалась найбагатша людина світу — Ілон Маск.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій