Читаєте зараз
Чому Болдуїн вбив операторку?Родина українки Галіни Гатчінз оприлюднила причини

Чому Болдуїн вбив операторку?Родина українки Галіни Гатчінз оприлюднила причини

Iryna Troian
Автор:
Hilyna Hutchins
  • Рідні операторки Галини Гатчінз подали позов проти членів знімальної команди фільму «Іржа».
  • Зокрема у нехтуванні правилами безпеки звинуватили актора Алека Болдуїна.
  • Гатчинз померла від пострілу 21 жовтня 2021 року під час зйомок стрічки в Нью-Мексико. 

Родина загиблої операторки Галини Гатчінз подала позов про неправомірну смерть проти низки людей, включаючи актора Алека Болдуїна, помічника режисера фільму «Іржа» та зброярку. Їх звинуватили у нехтуванні процедурами безпеки, через що загинула українка.

Заборона розповідає деталі позову рідних Галини Гатчінз.


Алека Болдуїна звинуватили у вбивстві з необережності

15 лютого 2022 року до суду Нью-Мексико подано позов від імені рідних загиблої Галини Гатчінз — чоловіка Метью Гатчінза та сина Андроса, пише ВВС. Вони вимагають відшкодувати їм втрату Галини, яка загинула 21 жовтня 2021 року на зйомках стрічки «Іржа» від пострілу Алека Болдуїна з реквізитного пістолета.

«Болдуїн та інші не виконали стандартних перевірок та не дотрималися основних правил безпеки поводження зі зброєю… Вони зрізали кути з процедур безпеки, коли на кону були людські життя, поспішали дотримуватися графіка та ігнорували численні скарги на порушення безпеки», — повідомили адвокати сім’ї Гатчінз.

Вони стверджують, що саме нехтування правилами і необережне поводження із летальною зброєю призвело до загибелі операторки. Серед відповідачів опинились актор Алек Болдуїн, помічник режисера Девід Холлс, зброярка Ханна Гутьєррес-Рід, реквізиторка Сара Закрі. 

Читати більше новин в Telegram

Адвокати родини померлої українки стверджують, що бойові патрони не мали бути на знімальному майданчику, згідно з галузевими стандартами та правилами місцевості, де знімався фільм. «Зброярка, перший помічник режисера і сам актор не перевірили, чи зброя була безпечною до початку використання», — цитує позов ABC News. Алек Болдуїн, за словами адвокатів, не пропонував допомоги потерпілим

Представники актора та інших членів знімальної команди в свою чергу заперечують факт необережного поводження зі зброєю.

Загибель операторки Галини Гатчінз 

21 жовтня 2021 року американський актор Алек Болдуїн на знімальному майданчику фільму «Іржа» в Нью-Мексико із реквізитного пістолета застрелив двох людей. Інцидент стався під час репетиції сцени, коли головний герой стріляє на камеру: в зброї мали бути холості патрони, але були бойові. 42-річна операторка-постановниця Галина Гатчінз померла на місці. Поранення також отримав режисер стрічки Джоел Соуз.

Через тиждень після події на знімальному майданчику Алек Болдуїн запевнив, що допомагає сім’ї загиблої Гатчінз і підтримує її чоловіка і з нетерпінням чекає результатів розслідування.

Галина Гатчінз народилася 1979 року в Україні, вивчала журналістику у Києві та кінематограф у Лос-Анджелесі. Вона відома роботою над такими фільмами: «Заклятий ворог», «Сліпа стрільба», «Божевільний капелюшник».

Раніше Заборона розповідала про сльозне інтерв’ю Алека Болдуїна щодо подій на знімальному майданчику в Нью-Мексико.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій