Читаєте зараз
Я не натискав на гачок. Алек Болдуїн вперше відверто розповів про смерть українки Галини Гатчінз

Я не натискав на гачок. Алек Болдуїн вперше відверто розповів про смерть українки Галини Гатчінз

Markiian Oliiarnyk
Алек Болдуїн в інтерв'ю АВС
  • Алек Болдуїн дав перше інтерв’ю з жовтня 2021 року.
  • Актор заперечив, що натискав на гачок.
  • Зірка Голлівуду розповів, що сталося того трагічного дня, коли загинула операторка.

Алек Болдуїн дав перше інтерв’ю після загибелі Галини Гатчінз на зйомках фільму Rust. Актор 80 хвилин розмовляв з ведучим ABC News Джорджем Стефанопулосом.

Заборона розповідає про відверті зізнання голлівудської зірки.


Інтерв’ю Алека Болдуіна ABC

В короткому ролику, опублікованому ABC, помітно, як Болдуїн розривається в сльозах і заперечує, що натиснув на курок пістолета. «На спусковий гачок я не натискав. Я б ніколи не наставив на когось пістолет, ніколи. Хтось поклав реальну кулю в пістолет — кулю, якої навіть не повинно було бути на території», — заявив актор, передає Independent.

Болдуїн погодився зі Стефанопулосом, який запитав його, чи це «найгірше, що з ним траплялося»: «Так. Я відмотую час назад і думаю: що я міг зробити інакше?».

Уривок з інтерв’ю Алека Болдуїна щодо трагедії на зйомках Rust. Відео: ABC News/YouTube

Інтерв’юер Стефанопулос поділився своїми враженнями від розмови. «Як ви можете собі уявити, він [Болдуїн] спустошений. Він також був дуже відвертим, був дуже відкритим, відповідав на кожне запитання. Він розповідав про Галину Гатчінз, розповідав і про зустріч з її родиною, детально розповів, що сталося на знімальному майданчику того дня», — розповів Джордж Стефанопулос.

Раніше Заборона розповідала про позов, що подав проти 20 членів знімальної команди друг Галини Гатчінз світлооператор Серж Свєтной.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій

Нагору