'
Читаєте зараз
Далай-лама втрапив в грандіозний скандал через поцілунок дитини

Далай-лама втрапив в грандіозний скандал через поцілунок дитини

Yevheniia Kostina
  • Духовний лідер Тибету провів зустріч з десятками учнів одного з індійських фондів.
  • Подію було знято на відео, яке стало вірусним. Багато людей побачили в поведінці чоловіка прояви педофілії.
  • В заяві-вибаченні зазначається, що Його святість часто дражнить людей, яких зустрічає.

Далай-лама вибачився за інцидент, який стався ще у лютому 2023 році в одному з храмів. Це не вперше, коли вчинок буддиста викликає хвилю суперечок. Так, у 2019 році він припустив, що якщо Далай-лама повернеться як жінка, вона повинна бути більш привабливою.

Заборона розповідає про інцидент за участі одіозного гуру.


Звинувачення Далай-лами в непристойностях

В лютому 2023 року духовний лідер приймав 100 маленьких учнів в храмі в Дхарамсалі. Один з учнів попросив наблизитися до Далай-лами, той дозволив, ба більше — запропонував поцілунок, пише The Guardian.

Спочатку хлопчик просто обійняв, лама тримав хлопчика, а потім поцілував його в губи. «І посмоктай мій язик», — сказав тоді Далай-лама, висунувши язика чоло до чола з учнем. Хлопець швидко висунув власний язик і пішов геть, а гуру розсміявся і знову обійняв хлопчика.

Потім духовний лідер поговорив з хлопчиком, порадивши йому дивитися на тих, хто створює мир і щастя, а не йти за людськими істотами, які завжди вбивають інших людей.

Читати більше новин в Telegram

Відео поширилося в інтернеті, багато хто засудив гуру, назвавши його вчинок недоречним, скандальним і огидним. Представникам Далай-лами довелося вибачатися: «Його святість хоче вибачитися перед хлопчиком і його сім’єю, а також його численними друзями по всьому світу за біль, яку могли завдати його слова. Його святість часто дражнить людей, яких він зустрічає, у невинній та грайливій формі, навіть публічно та перед камерами. Він шкодує про інцидент», — йдеться в заяві.

Раніше Заборона розповідала про український стендап під час війни і дізналася про табуйовані теми для жартів.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій