'
Читаєте зараз
Двейна Джонсона засудили за те, що він зіграв людину з інвалідністю

Двейна Джонсона засудили за те, що він зіграв людину з інвалідністю

Сергій Сурепін

12 липня в прокат вийшла стрічка «Хмарочос» з Двейном Джонсоном у головній ролі. Актор зіграв Віллі Сав’єра, який раніше керував елітним загоном ФБР з рятування заручників, але після однієї з операцій він втратив ногу, яку після замінив протезом. Саме цей момент не сподобався паралімпійській чемпіонці та актрисі Кеті Салліван («Мене звуть Ерл»). Вона засудила участь Двейна у фільмі — Салліван вважає, що інвалідів повинні грати люди з інвалідністю, повідомляє Deadline.

Кеті Салліван, у якій ампутовані обидві ноги, пише, що вона була рада бачити героя з інвалідністю в драмі «Форрест Гамп». Потім вона дізналася, що його грав актор Гері Синиз (не інвалід), і засмутилася: «Виявилося, він сидів в зелених шкарпетках, а його ноги потім стрели при монтажі. Я відразу відчула, що мене також стерли».

Салліван просить Джонсона надалі відмовлятися від подібних ролей, оскільки близько 20% жителів планети — люди з інвалідністю. Акторка зазначає, що інваліди були показані у стрічках «До зустрічі з тобою», «Сильніше», «Не хвилюйся, він далеко не піде», але грали їх здорові актори.

 

Читати більше новин в Telegram

Читайте також:

Скарлетт Йоганссон зіграє чоловіка-трансгендера, який був сутенером

Скарлетт Йоганссон відмовилася грати чоловіка-трансгендера через критику самих трансгендерів

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій