'
Читаєте зараз
Фетшеймінг, расизм тощо: позов шоу-балету Ліззо помістився на 44 сторінках

Фетшеймінг, расизм тощо: позов шоу-балету Ліззо помістився на 44 сторінках

Анастасія Бодюл
  • Танцівниці шоу-балету Lizzo подали на неї в суд.
  • Співачка нібито висміювала їх за вагу, змушувала ділитися подробицями інтимного життя і заохочувала сексуальні домагання.
  • Її продюсерську компанію Big Grrrl Big Touring, Inc також підозрюють у расизмі: керівництво принижувало працівників. 

Мелісса Вівіан Джефферсон, відома як Lizzo, має багато музичних нагород та премій. Вона стала другою після Вітні Г’юстон темношкірою співачкою, яка отримала Grammy. Зірка також відома своєю підтримкою бодіпозитиву та боротьбою за права жінок. Але колишні танцівниці стверджують, що її публічний образ зовсім не відповідає реальному.

Заборона розповідає про звинувачення щодо Мелісси Джефферсон.


Справа проти Lizzo

На американську співачку подали до суду одразу троє її колишніх танцівниць — Аріанна Девіс, Крістал Вільямс і Ноель Родрігес. Вони звинуватили зірку в сексуальних домаганнях, бодішеймінгу та дискримінації, пише Independent.

«Ліззо та її команда менеджерів ставилися до учасниць шоу-балету надзвичайно принизливо. Це суперечить всьому, що співачка заявляє публічно. Вона виступає за любов до свого тіла, бодіпозитив та права жінок, а приватно ганьбить своїх танцівниць», — заявив адвокат позивачок Рон Замбрано.

За словами Аріанни Девіс, Lizzo принижувала її за вагу й просила розкрити інтимні подробиці особистого життя. Танцівників вона нібито заохочувала до розпусної поведінки: вечірки після концертів часто відбувалися у ню-кабаре без попередження і мали дуже відверту програму. Також зірка змушувала своїх танцюристів повторно проходити 12-годинні прослухування, не даючи навіть сходити в туалет.

Читати більше новин в Telegram

Звинувачення отримала й очільниця танцювальної команди Ширлін Квіґлі. Вона нібито нав’язувала танцівникам свої релігійні переконання і висміювала тих, хто мав дошлюбні статеві стосунки. Також жінка публічно обговорювала цноту однієї з колишніх танцівниць, викладаючи діалог в соціальних мережах. Окрім цього, перед учасниками шоу-балету вона імітувала оральний секс та ділилася сексуальними фантазіями. У заяві до суду не сказано, чи знала Lizzo про поведінку Квіґлі, але адвокат позивачок переконаний, що їй було відомо.

Ліззо виступає на Spark Arena 26 липня 2023 року в Окленді, Нова Зеландія. Фото Дейва Сімпсона/WireImage

Окремо керівництво продюсерської компанії співачки Big Grrrl Big Touring, Inc підозрюють у расизмі. Працівники стверджують, що до темношкірих членів команди ставилися інакше, ніж до інших. Їх звинувачували у лінощах, непрофесіоналізмі та поганому ставленні — такі фрази нібито використовували лише до чорношкірих жінок. 

Раніше Заборона розповідала про вердикт у справі голлівудського актора Кевіна Спейсі: його звинувачували у дев’яти випадках сексуальних злочинів, але виправдали.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій