Читаєте зараз
Генерал ЗСУ Марченко розповів, як Росія може взяти Миколаїв. Насправді не може

Генерал ЗСУ Марченко розповів, як Росія може взяти Миколаїв. Насправді не може

Ilona Kivva
Автор:
  • ‘Друга армія світу’ потрапила в цугцванг: їм не залишається нічого, крім пробувати закріпитися на тих напрямках, де вони є зараз.
  • Рашистам очевидно не вистачає логістики, ускладено постачання зброї, техніки та гарматного м’яса.
  • Путін не врахував силу духу українців та внутрішні проблеми РФ, зокрема, корупцію. Він не знає реальної картини, коли взнає — отримає розрив серця.

Російська армія може взяти Миколаїв лише одним способом — зрівняти його з землею. Але цього не станеться, адже окупанти виснажилися на Донбасі, а для поповнення резервів не мають можливості. Ворог знаходиться в цугцванзі: забрати зброю з гарячих плацдармів означатиме програш, а підтягнути з околиць псевдоімперії — оголити кордони.

Заборона розповідає про розклад навколо Миколаєва та найгостріших точок, на думку бойового генерал-майора Збройних сил України Дмитра Марченка. Саме він керував обороною Миколаєва під час повномасштабного вторгнення Росії в України в лютому-березні 2022 року.


Захопити Миколаїв Росії не вдастся: Марченко розклав причини

Військовим країни-терористки для спроби захопити\знищити Миколаїв доведеться підтягнути сили ближче до міста, на околицях якого вони отримала знатного прочухана в березні-2022. 

«Має бути артилерія, але для цього треба підійти ближче, а вже для цього треба залучити увесь артилерійський, ракетний та реактивний потенціал, що у них є, привозячи його вже з Росії. Росія — дуже велика країна. Її проблема не тільки у тому, що ми чинимо опір, її проблема у тому, що окрім наступу на нас, вона ще має тримати всю решту своїх територій», — розповів в інтерв’ю НикВести генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко.

Для цього, за його словами, теж потрібен воєнний потенціал: ракети, особовий склад. Марченко підкреслив відомий факт: російська армія в Україні вже втратила 20% свого потенціалу і втратити ще 20% вони просто не можуть собі дозволити. «А їм для того, щоб мати хоч якийсь успіх, потрібно перекинути в Україну не менше 30% свого потенціалу.

Читати більше новин в Telegram

Відповідно, якщо у них мінус 50% потенціалу, ви ж розумієте, що країна стає ослабленою. Під питанням вже їхній суверенитет», — звернув увагу захисник Миколаєва.

Путін не знає, що насправді відбувається в Україні — генерал ЗСУ

За словами Марченка, вище командування РФ не може перекинути на Миколаїв чи будь-який інший напрямок [ще] живу силу та техніку з озброєнням з-під Харкова, Маріуполя чи Сєвєродонецька-Рубіжного. По-перше, через постійні атаки вони внесуть великі втрати, які відновити миттєво неможливо, не кажучи вже про перекидування на інші плацдарми. По-друге, вони, «хоч і дурні», але прекрасно розуміють, що як тільки послаблять точку, там одразу буде контрнаступ і вони програють.

«Путін свято вірив і сподівався, що ще не встигнувши перетнути корони України, вони вже стануть переможцями. Він дуже сильно помилявся. Проблема у російської армії та сама, що була і у нас певний час — глобальна корупція. … Його [Путіна] обманювали і обманюють досі. Якщо він побачить усю картину, яка відбувається тут насправді, він, напевно, помре від розриву серця», — спрогнозував генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко.

Раніше Заборона розповідала про аналітику розвідки Великої Британії, яка пояснює, чому Росія може захопити максимум територію українського Донбасу.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій