Читаєте зараз
Генерал ЗСУ Марченко розповів, як Росія може взяти Миколаїв. Насправді не може

Генерал ЗСУ Марченко розповів, як Росія може взяти Миколаїв. Насправді не може

Ilona Kivva
Автор:
  • ‘Друга армія світу’ потрапила в цугцванг: їм не залишається нічого, крім пробувати закріпитися на тих напрямках, де вони є зараз.
  • Рашистам очевидно не вистачає логістики, ускладено постачання зброї, техніки та гарматного м’яса.
  • Путін не врахував силу духу українців та внутрішні проблеми РФ, зокрема, корупцію. Він не знає реальної картини, коли взнає — отримає розрив серця.

Російська армія може взяти Миколаїв лише одним способом — зрівняти його з землею. Але цього не станеться, адже окупанти виснажилися на Донбасі, а для поповнення резервів не мають можливості. Ворог знаходиться в цугцванзі: забрати зброю з гарячих плацдармів означатиме програш, а підтягнути з околиць псевдоімперії — оголити кордони.

Заборона розповідає про розклад навколо Миколаєва та найгостріших точок, на думку бойового генерал-майора Збройних сил України Дмитра Марченка. Саме він керував обороною Миколаєва під час повномасштабного вторгнення Росії в України в лютому-березні 2022 року.


Захопити Миколаїв Росії не вдастся: Марченко розклав причини

Військовим країни-терористки для спроби захопити\знищити Миколаїв доведеться підтягнути сили ближче до міста, на околицях якого вони отримала знатного прочухана в березні-2022. 

«Має бути артилерія, але для цього треба підійти ближче, а вже для цього треба залучити увесь артилерійський, ракетний та реактивний потенціал, що у них є, привозячи його вже з Росії. Росія — дуже велика країна. Її проблема не тільки у тому, що ми чинимо опір, її проблема у тому, що окрім наступу на нас, вона ще має тримати всю решту своїх територій», — розповів в інтерв’ю НикВести генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко.

Для цього, за його словами, теж потрібен воєнний потенціал: ракети, особовий склад. Марченко підкреслив відомий факт: російська армія в Україні вже втратила 20% свого потенціалу і втратити ще 20% вони просто не можуть собі дозволити. «А їм для того, щоб мати хоч якийсь успіх, потрібно перекинути в Україну не менше 30% свого потенціалу.

Відповідно, якщо у них мінус 50% потенціалу, ви ж розумієте, що країна стає ослабленою. Під питанням вже їхній суверенитет», — звернув увагу захисник Миколаєва.

Путін не знає, що насправді відбувається в Україні — генерал ЗСУ

За словами Марченка, вище командування РФ не може перекинути на Миколаїв чи будь-який інший напрямок [ще] живу силу та техніку з озброєнням з-під Харкова, Маріуполя чи Сєвєродонецька-Рубіжного. По-перше, через постійні атаки вони внесуть великі втрати, які відновити миттєво неможливо, не кажучи вже про перекидування на інші плацдарми. По-друге, вони, «хоч і дурні», але прекрасно розуміють, що як тільки послаблять точку, там одразу буде контрнаступ і вони програють.

«Путін свято вірив і сподівався, що ще не встигнувши перетнути корони України, вони вже стануть переможцями. Він дуже сильно помилявся. Проблема у російської армії та сама, що була і у нас певний час — глобальна корупція. … Його [Путіна] обманювали і обманюють досі. Якщо він побачить усю картину, яка відбувається тут насправді, він, напевно, помре від розриву серця», — спрогнозував генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко.

Раніше Заборона розповідала про аналітику розвідки Великої Британії, яка пояснює, чому Росія може захопити максимум територію українського Донбасу.

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій

Нагору