'
Читаєте зараз
Президент Грузії назвав обшуки у клубах помилкою

Президент Грузії назвав обшуки у клубах помилкою

Сергій Сурепін

Президент Грузії Георгій Маргвелашвілі вважає, що в останні дні республіка знаходиться на межі громадянського протистояння.

Заява президента

«Протягом цих днів ми побачили повний крах і цілий ряд помилок, як політичних, так і адміністративних дій, які почалися рейдом або спецоперацією в нічних клубах, і ці помилки тривали. Як можна було постаратися, щоб всього за кілька годин дійти до зеніту можливого громадянського протистояння», — повідомив Маргвелашвілі.

За його словами, не можна ні за яких умов обмежувати громадянські права та свободи, але при цьому необхідно зберігати порядок на вулицях і стабільність суспільно-політичного процесу. Також Маргвелашвілі подякував співробітникам патрульної поліції, які протягом двох днів виконували свою місію. Президент додав, що держава повинна зробити дієві кроки з лібералізації наркополітики: «Я виступлю з ініціативою активного включення представників тієї ж клубної електронної музики в пропаганду боротьби проти наркотиків».

Що було до цього

Читати більше новин в Telegram

12 травня у нічних клубах Тбілісі — Bassiani і Cafe Gallery — спецназ провів рейди. Правоохоронці шукали наркодилерів. Прихильники електронної музики залишились незадоволені всім цим та провели рейв під парламентом.

13 травня під будівлею парламенту у Тбілісі на масових протестах після обшуків у клубах сталися сутички. Поліція стягнула водомети на місце мітингів и викликала спецназ.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій