'
Читаєте зараз
Колір для сміливих та безтурботних в умовах COVID-19. Інститут Pantone назвав колір 2022 року

Колір для сміливих та безтурботних в умовах COVID-19. Інститут Pantone назвав колір 2022 року

Markiian Oliiarnyk
Pantone колір року
  • Кольором 2022 року за версією Pantone став червоно-фіолетовий відтінок синього.
  • Він символізує глобальний дух часу та змін, з яким людство стикається в умовах виходу з ізоляції після пандемії.
  • Нагадуємо про слово 2021 року від редакторів Оксфордського словника англійської мови.

Інститут кольору Pantone обрав головний колір прийдешнього 2022 року. Згідно з описом, колір наділений безтурботністю та сміливістю, які оживляють творчий дух, а також символізує тенденцію до змін, з якими людство стикається внаслідок пандемії COVID-19

Заборона розповідає про колір 2022 року від Інституту Pantone та детально пояснює, що він символізує.


Колір 2022 року за версією Pantone

Отже, кольором наступного 2022 року став червоно-фіолетовий відтінок синього PANTONE 17-3938 який отримав назву Very Peri. 

В описі кольору 2022 року зазначено, що Very Peri ототожнюється з безтурботною впевненістю та сміливою цікавістю, які оживляють творчий дух сучасних митців. Він допомагає охопити ландшафт можливостей, цікаво резонує і відображає наше майбутнє у новому світлі. Враховуючи, що світ зараз виходить з інтенсивного періоду ізоляції після ще не завершеної пандемії COVID-19, уявлення та стандарти людей у цьому процесі змінюються, а фізичне та цифрове життя зливаються у зовсім новому вимірі. Саме тому новий колір ще й символізує глобальний духу часу та змін.

«Створення нового кольору вперше в історії нашої освітньої програми PANTONE Color of the Year відображає глобальні інновації та трансформації, що відбуваються у світі. Оскільки суспільство продовжує визнавати колір як важливу форму спілкування та спосіб вираження і впливу на ідеї та емоції, а також залучення та об’єднання, складність цього нового червоно-фіолетового відтінку синього підкреслює великі можливості, які відкриваються перед нами», — пояснила віцепрезидентка Інституту кольору Pantone Лорі Пресман.

Читати більше новин в Telegram

Раніше Заборона розповідала про слово 2021 року за версією редакції Оксфордського словника англійської мови, яке безпосередньо пов’язане з пандемією COVID-19.

Читати більше новин в Telegram

Сподобався матеріал?

Підтримай Заборону на Patreon, щоб ми могли випускати ще більше цікавих історій